WinCC Explorer V7.5 Kurulum hatası

Merhaba arkadaşlar Tia Portal V15 kullanıyorum,WinCC explorer zaten yüklüymüş fakat tag management altınndaki diğer sekmeler gözükmüyor(fotoğraf ekledim.)Bir daha indirip yüklemeyi denedim v7.5 yükledim.Fakat setup yapınca packages kısımları gözükmüyor ve yüklemeyi ilerletemiyorum(2.fotoğraftaki gibi).Sorun nedir acaba?Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-03-21 at 17.44.38.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-21 at 17.44.38.jpeg
    70.9 KB · Görüntüleme: 49
  • WhatsApp Image 2021-03-21 at 17.44.32.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-21 at 17.44.32.jpeg
    224.4 KB · Görüntüleme: 49
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Eksik dosya yüklemiş olabilirsiniz . Siemensin kendi sitesinden mi indirdiniz?

Merhaba arkadaşlar Tia Portal V15 kullanıyorum,WinCC explorer zaten yüklüymüş fakat tag management altınndaki diğer sekmeler gözükmüyor(fotoğraf ekledim.)Bir daha indirip yüklemeyi denedim v7.5 yükledim.Fakat setup yapınca packages kısımları gözükmüyor ve yüklemeyi ilerletemiyorum(2.fotoğraftaki gibi).Sorun nedir acaba?Teşekkür ederim.
Betuizci.97 merhaba

Öncelikle Windows İşletim sisteminde Bölge ve dil ayarlarını İngilizce(UK) veya İngilizce (US) yapmalısın. Yani dil İngilizce olmalıdır. Bölge ve Dil ayarlarını İngilizce yaptıktan sonra Administrator olarak WinCC setup çalıştırdığında kurulum paketlerini göreceksin.

Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri