win11 fuarında standımızı ziyaret eden üyelerimiz.

Fuarda göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, daha başarılı fuarlar temennisi ile,saygılarımla

çok istememe rağmen işlerimin yoğunluğundan dolayı fuara gelemedim. tanışma İnşallah başka bir zamana olur.

Bizler de çok teşekkürlerimizi sunarız. Okulumuza sizler sayesinde bir PLC kazandırmanın sevincini burada paylaşmak istedim. Ve bu vesile ile hem fuarı gezme fırsatı, hemde siz değerli site yöneticilerini tanıma fırsatı bulmuş olduk. Ortam gayet sıcaktı, arkadaşlar güler yüzle bizleri karşıladılar. Herkese çok selamlar. İnşallah yine bir başka fuarda buluşuruz. Saygılarımızla.

Güzel bir fuar'dı. Heleki forum yetkililerinin dağıtmış olduğu teknik cep kitabı ayrı bir güzellik. Teşekkürler kontrolkalemi.com

Ben Perşembe günü uğradım ama kimseyi göremedim. Aslında sizlerle tanışmayı çok istiyordum ama olmadı, üzgünüm.

İlk defa bu sene standınıza uğrayamadım... Acil çıkmam gerekti...

selamlar ben de taa denizli'den geldim fuara ve 2 günde de ordaydım ama standınız olduğunu bilmiyordum görmedim de.. her neyse yineden buradan teşekkür edeyim ben de emekleriniz için.

Ben Perşembe günü uğradım ama kimseyi göremedim. Aslında sizlerle tanışmayı çok istiyordum ama olmadı, üzgünüm.

Sn. ibora;

Perşembe günü için haklısınız saat 10:30 da fuara varabildik.

Öncelikle böyle bir yapıyı kurarak ve yaşatarak, bizleri bir araya getirmeye vesile olan tüm kurucu ve yönetici arkadaşlara teşekkür ederim.

Ayrıca Win2011 Fuarında bizlerle ilgilenen tüm arkadaşalarada teşekkürler.

Başarılarınızın devamını dilerim...

içimden geçenleri dile getirdiğin için öncelikle size daha sonrasındada böyle bir ortamın kurulmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim

bu seneki fuar sanki geçmiş yıllara göre daha sönüktü.Ama yeniliklerin verdiği tat baska oluyor.(benim adım yazılmamış :(

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri