WIN OTOMASYON FUARI 2015_Teknolojik Gezilerim -38-

elektrofizikci

Usta Üye
WIN OTOMASYON FUARI 2015_Teknolojik Gezilerim -38-

Evet bir fuar daha bitti.
İlgilenenler için kısıtlı vakitte hızlıca gezdiğim ve derlediğim fotoğraflardan oluşan videom yayında. Çok hızlı gezdiğim için çok da ayrıntılara giremedim.
Kumanda derslerinden sonra kumanda elemanları çeşitlerini görmek güzel oldu.
Kuru tip ve hava soğutmalı trafoyu ilk defa yakinen gördüm.
Yıldız Teknik Üniversitesini bu haftasonu yapacağı YILDIZ SAVAŞLARI yani robot yarışlarının küçük bir gösterisi vardı, onu kaçırdım, o üzücü oldu.
Motorlarda enerji sınıflarındaki farklar hakkında IE 4 ve 3 üzerine kısaca bilgiler aldım.
Son olarak sanal alemde (forumdan) tanıştığımız insanlarla tanışma fırsatı buldum, bu en güzeli olsa gerek...
Herkese İyi Seyirler... Umarım Faydalı Olur...

Fotoğraflar:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.368797416641846.1073741877.291475934373995&type=1

Video:

Sn. elektrofizikçi,

Saat 15:45'ten sonra standımıza gelmişsiniz sanırım. Bursa'ya dönüş feribotuna yetişebilmek için erken çıkmıştım. 17:30'da kalkacak olan feribota trafikten dolayı zar zor yetiştim. Sizinle tanışmayı isterdim. Kısmetse bir başka sefere inşallah..

Sn. elektrofizikçi,

Saat 15:45'ten sonra standımıza gelmişsiniz sanırım. Bursa'ya dönüş feribotuna yetişebilmek için erken çıkmıştım. 17:30'da kalkacak olan feribota trafikten dolayı zar zor yetiştim. Sizinle tanışmayı isterdim. Kısmetse bir başka sefere inşallah..
Aynen öyle sn etuzuner. İşyerinden kaçtım desem değil kaçtım zaten :) Balast almaya diye Bayrampaşa'dan çıktım Beylikdüzü'ne geldim :) Bende çok sevinirdim, dediğiniz gibi inşallah başka sefere... Belki Bursa bilim şenliğine gelirim, belli mi olur ? :)

Geldiğiniz zaman mutlaka haber verin, görüşelim.

Forum istatistikleri

Konular
128,225
Kullanıcılar
450,017
Son üye
melike.gkck1

Yeni konular

Geri