VRF veya VRV jeneratör gücü

adnncn

Üye
Samsung marka ünite için specifiksyonlarında yazan güç değerlerine göre diversity i 1 kabul ederek ihtiyaç olunan jeneratör gücünü hesaplamaya çalışıyorum 23,59 kW ,
Ancak yüklenici firma güç değeri üzerinden değilde MCA değerindeki akım üzerinden hesaplama yapıyor yani 83.8 amper değerinden,
o zamanda güç değeri fazla çıkıyor, doğrusu hangisidir ?
IMG_8427.JPG

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Klima mi jeneratör mü?

demeraj(yolalma) akımı eğer spekteki gibiyse doğru ama benim bildğim yeni cihazlar invertör ile 1:1 kalkış yapıyordu bu cihazda öyle mi sorgulamak lazım

Mca değerine göre akımı 83.8 divesity değerinide 0,75 alıp hesap çıkarıyor yüklenici, araştırıyorum.

Biliyorum, yüklenicinin hesabı o şekil. Soruma cevap bulamadım, bildiklerinizi sunduğunuz için teşekkürler ama sorun o değil.

bir bilgi alabildinizmi? mcaya gore kesit secimi yapilmalidir diyor rastgeldigim birinde

Pek bişey bulamadım açıkçası, mca max current olarak geçiyor, çekebileceği maksimum akım değeri güç ile ilintili bilgi verebilir , ama değer çok yüksek,

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri