VLOG Bit Pazarı Gezisi _ Düzce Kalıcı Konutlar Kapalı Pazaryeri #düzce #bitpazarı

elektrofizikci

Usta Üye
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkesin Ramazan Bayramını Kutlar, sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini Rabbimden dilerim. Bu bölümde Düzce' de yeni başlayan tazecik bir bit pazarını geziyoruz. 2019 yılında yine yeni açılan bir bit pazarını paylaşmıştım sizlerle. Cumayeri ilçesinde idi bu pazar. Malesef korona çıkınca oradaki pazar filizlenemeden kapanmıştı. Şimdi ise Düzce merkezde Kalıcı Konutlar Kapalı Pazaryerinde bit pazarı açıldığını duydum ve gittim. İnşallah bu pazar aynı akibeti yaşamaz. Bir siftah da biz attık. Hedefim birkaç pazar tezgah açmak, söktüğüm parçalarla veya çocukların eski oyuncakları ile. Maksat aynı kafadan insanlarla tanışabilmek, sohbet etmek. Çünkü bit pazarına gelen ciddi bir kesimde mucit veya tamirciler. Eski ürünleri alıp, Bakım veya tamir edip tekrar satıyorlar. Neyse, ayrıntılı bir çekim oldu, ilgilenenlere iyi seyirler dilerim. #düzce #bitpazarı #bitpazari #elektrofizikci #tamir #bakım #onarım #geridönüşüm

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri