Visual Basic Turkce Egitim Videolari

yakupakgul

Üye
Selam arkadaslar;

Programlama kisimini inceledim ve bu konuda paylasimin yapilmadigini gordum.

Asagidaki linklerden Visual Basic in puf noktalarini video seklinde izleyerek ve dinleyerek TURKCE olarak ogrenebilirsiniz.

6 Ayri cd den olusmaktadir ve en ustteki
1. cd sizlere Visual Basic ile neler yapabileceginiz hakkinda bilgi verip ufkunu aciyor, temel programlama mantigini ve komutlar ile Visual Basice giris yapiyor.

2-3-4-5. cd lerde yine anlatima devam ayrica ornek bir kac programin sifirdan yapilisini izleyip goreceksiniz.

Acemiden Profosyonele herkesin elinde bulunmasi gereken cd lerdir.

Not: Alintidir.

Gorusmek uzere...

Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

emeğine sağlık güzel bi kaynak işime yarıcak kesin

arkadaşım 1. partın 19.videosu açılmadı bir de cd lerimi yoksa rar larımı indirmemiz gerekiyor yardımcı olursanız gercekten cok sevinecem.
sevgiler

çok güzel paylaşım arkadaşım emeğine sağlık. yannız bir ricam var bazı linklerde sorunvar tekrar elden geçirirsen seviniriz. yazılı dökümanlar nekadar iyi olurlarsa olsunlar pek bir şey anlamıyoruz. böyle ders anlatır gibi görsel vidyolar harika. ama bizim talihsizliğimiz bazı linklar sorunlu.

abi çok güzel paylaşım olmuş devamını dilerim birde 5. cd partları ilk başta 4 part wermişin link kırık daha sonra da 3 part wermişiin 1 tanesi o partların içinde mi?

Bizlerle bu Türkce Egitim Videolarini paylastigin ve bizleri bilgilendirdigin icin cok tesekkür ederim. :)

sn yakupakgül,
çok faydalı bir çalışma olduğuna eminim. indiren arkadaşlardan gelen tepkilerde öyle. ancak linklerde problem var.çalışmayı cd olarak göndermeniz mümkün mü?

hayırlı çalışmalar diliyorum.

Son düzenleme:
sn yakupakgül,
çok faydalı bir çalışma olduğuna eminim. indiren arkadaşlardan gelen tepkilerde öyle. ancak linklerde problem var.çalışmayı cd olarak göndermeniz mümkün mü?

Merhabalar efendim. Egitim cd lerini gondermem neredeyse imkansiz.
Zira Rusya - Moskovada ikamet etmekte ve burada calismaktayim.

Gorusmek uzere..

sn. yakupakgul, Allah kolaylıklar versin, uzakta çalışıyorsunuz. Eğitim cd lerini Türkiye den temin edebileceğim yer varmı acaba? Visual Basic gerçekten çalışmak istediğim konu.

Forum istatistikleri

Konular
128,308
Kullanıcılar
450,145
Son üye
sukruseker

Yeni konular

Geri