Visual basic 6.0 - Delphi 7

GND-

Üye
s.a arkadaşlar ben eski yazılımcıyım bundan 16-17 yıl evvel delphi 7 ve visual basic 6.0 ile çalışıyordum az önce bilgiayarıma kurmak istedim ama başarılı olamadım işletim sistemim win 10 ekteki hata mesajını veriyor acaba nasıl kurabiliriz bilgisi olan var mı ??

Ekli dosyalar

• error.jpg
    error.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 29
A.s. ben şuan bir yazılımcı arkadaşla robot kurulum işleri yapıyorum o da kendisine yeni bilgisayar arıyor ve windows 10 istemiyor yazılım programları windows 10 da çalışmıyormuş o tiaportal diye bir program kullanıyor siemens plc ler için

A.s. ben şuan bir yazılımcı arkadaşla robot kurulum işleri yapıyorum o da kendisine yeni bilgisayar arıyor ve windows 10 istemiyor yazılım programları windows 10 da çalışmıyormuş o tiaportal diye bir program kullanıyor siemens plc ler için

eyvallah doğrudur ama bunlar plc programı değil uygulama geliştirme programları nasıl yapacaz peki ??

Bu resimde bir hata gözükmüyor.
Uyumluluk modu sorunu olabilir. Bu videoda nasıl kurulacağı anlatılıyor.

peugot98 arkadaşımızın da dediği gibi ekran görüntüsünde herhangi bir hata yok. Ekran görüntüsündeki bilgilendirme, yükleme için o renkli ikonlu butona basarak devam etmeniz gerektiğini ve sonrasında da özelleştirme seçeneklerinden yüklemek istediğiniz komponentleri seçebileceğinizi belirtmiş.

şimdi fazla İngilizcem yoktur ama yazılardan anladığım kadarıyla işletim sistemi 64bit olduğu için uyumsuzluk oluyor diye düşündüm ben tekrar deneyecem saolun...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri