Vestel filtre kondansatör

Merhaba arkadaşlar ekte resmî bulunan filtre kondansatör bulamıyorum servisi aradım servis elemanı gelip yazacak ve 30 tl kondansatör için servis ücreti dahil ne kadar vereceğim belli değil muadili 30 dk sonra bozuyor . bulabileceğim bir yer var’mı İstanbul’da çoğu firmayı aradım bulamadım .
Vestel 9614 tt model numarası
Ayrıca bu filtre kondansatör eski Panasonic çamaşır makinasında kullanılmış.
Yerli ürün diye aldım ama parçası yok servis dışında.

807E2823-EBB7-4539-9746-0679ADEF5ADD.jpg

Doğru iç kısım resmide bu işin kötüsü kondansatör x2 filtre değişim yapsamdan fark etmez gibi kondandansatörleri

Ekli dosyalar

• IMG_0264.JPG
    IMG_0264.JPG
    176.8 KB · Görüntüleme: 21
Topraklama kondansatöründen akım geçiyor. muadili ilk taktığım zaman kaçak yoktu 30 dk sonra aynısı oldu ayrıca tüm tüm topraklamayı ayırsın sorun yine aynı yerden çıkıyor makina çalışmazsan eskisi k.a.r arttırıyor

Son düzenleme:
Elektronikçiniz yok mu, elemanları ölçecek değiştirecek hepside piyasada bulunan elemanlar griler ve maviler.

Pazartesi Bakacağım artık kendim değişeceğim olmazsa yeni makina alacağım fena uyuz olmuş durumdayım

neredesin kardeşim istanbuldaysan sana 1 tane vereyim al kullan tel: 0536 462 18 59

@by_ceyranci

Merhaba
Bende de aynı çamaşır makinesinden mevcut, program seçimi yaparken kaçak akım rölesini attırıyor bahsettiğiniz filtre kondansatöründen kaynaklı olabilir mi?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri