paşam makinenin üst ve arka kapağını sök motor ve kasnak arasındaki kayışı fişi çekili olmasına dikkat ederek sök al daha sonra motor boştayken makineyi sıkma konumunda çalıştır eğer motor yine yavaş dönüyor devire kalkmıyosa karrtta sıkıntı var ama sıkmaya geçiyorsa motor kömürlerinde veya collektörlerde bi sıkıntı var kolay gelsin...

merhaba bizimde vestel wmk 1200 clk serisi makinamızda (out) hatası veriyo. tam sıkmaya başlayacak bu hatayı verip susup tekrar tahliye pompasını calıştırıyor. Baktın içinde su yok suyu boşaltıyor, pompaya baktım temiz ve dönüyor. Ama birtürlü zaman azalsa bile sıkmaya kalkmıyor makina acil cevap lütfen

USTAM bir soruda ben sorayım VESTEL WMS 800C makina bazen çalışıyor bazen suyu alıyor hemen bitti ışığı yanıyor çalışmıyor biraz sonra kendiliğinden gene çalışmak istiyor olmuyor bitti ışığı yanıp kalıyor. bunun test proğramı varmı yada kartta hangi bölümde tristör triyak role diyot gibi elemanlarda ise değiştire bilirim bu konuda bir yardım istiyorum acil ben mersinden erol bu arada selamlar kolay gelsin

vestel vilma 800 test programı var mı?

USTAM bir soruda ben sorayım VESTEL WMS 800C makina bazen çalışıyor bazen suyu alıyor hemen bitti ışığı yanıyor çalışmıyor biraz sonra kendiliğinden gene çalışmak istiyor olmuyor bitti ışığı yanıp kalıyor. bunun test proğramı varmı yada kartta hangi bölümde tristör triyak role diyot gibi elemanlarda ise değiştire bilirim bu konuda bir yardım istiyorum acil ben mersinden erol bu arada selamlar kolay gelsin
Kartın enerji girişindeki 1.5 Uf 600v gri veya mavi renkli büyük kondansatörü değiştirin sorun düzelecektir.

Merhaba Ali usta, Vestel Wmk 800 T Çamaşır makinası kayış ebatı nedir, makinanın kayışı kayıp yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Vestel çamasır makınası e4 arızası pompa motoru arızalı yada genelde pompa motoru giriş kablosu yanık yada kopuk

Elimde Vestel WMU 800 C çamaşır makinasının hız kontrol kartı var. Kartın resmi aşağıda olduğu gibidir.

Bu kartın arızasının ne olduğu ve nasıl giderebileceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

Elimde Vestel WMU 800 C çamaşır makinasının hız kontrol kartı var. Kartın resmi aşağıda olduğu gibidir.

Bu kartın arızasının ne olduğu ve nasıl giderebileceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz.
Makinanın sorunu sıkma yapmamasımı?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,238
Kullanıcılar
450,048
Son üye
guney oral

Yeni konular

Geri