usb ile internet çakışması

selamlar. benim sorunum şu: siemens akıllı bina otomasyonu kullanıyoruz. modül bilgisayara usb ile bağlı ama bunu ağ olarak görüyor otomatik ip de çalışıyor. sürücüsü 'Siemens I BT USB Remote NDIS Network Device Drivers' bu sürücü realtek ile çakışıyor dolayısıyla internete bağlanamıyorum. siemens'in usb sini çıkartınca direk internete bağlanıyor ikisi bi arada çalışmıyor. bu daha önce olmuyodu ikiside aynı anda çalışıyordu. bizim ip ler
10.3.104._
255.255.248.0
10.3.111.254 olarak değişti ozamandan beri böyle oldu ne yapmak lazım acaba yardımlarınızı bekliyorum.saygılar...

selamlar. benim sorunum şu: siemens akıllı bina otomasyonu kullanıyoruz. modül bilgisayara usb ile bağlı ama bunu ağ olarak görüyor otomatik ip de çalışıyor. sürücüsü 'Siemens I BT USB Remote NDIS Network Device Drivers' bu sürücü realtek ile çakışıyor dolayısıyla internete bağlanamıyorum. siemens'in usb sini çıkartınca direk internete bağlanıyor ikisi bi arada çalışmıyor. bu daha önce olmuyodu ikiside aynı anda çalışıyordu. bizim ip ler
10.3.104._
255.255.248.0
10.3.111.254 olarak değişti ozamandan beri böyle oldu ne yapmak lazım acaba yardımlarınızı bekliyorum.saygılar...
otomatik ip kısmını sabitleyebilirsiniz. Manuel olarak numara verin. Siemens yada ağ kartından bir tanesinin ip numarasını değiştirmeniz yeterli olacaktır. Aynı ağ geçidini kullanıyorlar ve doğal olarak çakışıyorlar.

üstad realtek manuel ip de zaten siemensede manuel ip veriyorum diğerini otomatik yapıyorum her türlü deniyorum ama yine olmuyor.

Sadece portlarmı çakışıyor ?

aynen iki tane aktif ağ sürücüsü var diyor siemensin usb sini çekince direk internete bağlanıyor sorunsuz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri