Universidad de Jaén - University of Oulu - Bilecik Üniversitesi

firzen

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Beyler İyi Akşamlar Öncelikle;

Şuan çok kararsız bir durumda kaldım sizede bir danışmak istedim yurtdışında deneyimi
olan özellikle bu ülkelerde olan arkadaşlar varsa yorumlarını almak istedim.Arkadaşlar Ben Bilecik Üniversitesinde elektrik-eletronik Mühendisliğinde 1.sınıfta okudum bitirdim.benim not ortalamam 4 üzerinden 3.40 yani iyi sayılır.İngilizce çok iyi IELTS'e girsem 5-5.5 veriririm ODTÜ ingilizcesi görmüştüm.Şimdi ERASMUS kapsamında başvurulabilen ülkeler vardı bende açıkcası birçoğunu beğenmedim.Letonya litvanya falan :(

Arasında bir tek bir Universidad dejaen vardı buna başvuru yaptım bunun haricinde bir de kendim AB üyesi olduğu ve Erasmusa Zorunlu dahil olduğuiçin Oulu Universitesi ile anlaşmaya yapmaya çalıştım ama sanırım Oulu beni kabul etmeyecek gibi duruyor 1 hafta oldu daha cevap atmadılar :(

arkadaşlar benim temel sorum şu siz olsanız bu sene Universidad de Jaén e mi gidip oradan mezun olursunuz yoksa;

seneye Erasmus listesine girecek olan University of Oulu ya mı başvuru yaparsanız?bundan sonra mı orada IELTS den 5 verip oradan mı mezun olursunuz.

Bir diğer öneri ise Bilecik ünviersitesinde Çift bölüm bitirmek mi isterseniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri