Udemy PLC kurs önerisi?

bassislife

Üye
Merhabalar Udemy'den bir PLC kursu almak istiyordum. Birçok kurs var ve aralarından hangisini seçeceğime karar veremedim. Ama Akın Kahraman adlı eğitmenin "SİEMENS S7 1200,PANEL VE WINCC Scada DERSLERİ-1" ve "SİEMENS S7 1200,PANEL VE WINCC SCADA DERSLERİ-2" kurslarını görünce faydalı olabileceklerini düşündüm. Yine de bu kursları alan birisi varsa tecrübelerini ve yorumlarını paylaşabilir mi ?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhabalar Udemy'den bir PLC kursu almak istiyordum. Birçok kurs var ve aralarından hangisini seçeceğime karar veremedim. Ama Akın Kahraman adlı eğitmenin "SİEMENS S7 1200,PANEL VE WINCC SCADA DERSLERİ-1" ve "SİEMENS S7 1200,PANEL VE WINCC SCADA DERSLERİ-2" kurslarını görünce faydalı olabileceklerini düşündüm. Yine de bu kursları alan birisi varsa tecrübelerini ve yorumlarını paylaşabilir mi ?
bende aynı eğitmenden tüm videoların birleştiği https://www.udemy.com/course/siemens-s7-1200-plc-panel-ve-wincc-scada-dersleri/ kursunu aldım 1 başlangıç seviyesi 2 ileri seviye diye düşünebilirsin kampanya yakalarsan attığım linkteki tüm videoları alabilirsin. Youtube dan bir kaç yayın takip ettim konu olarak ararsam sonuca ulaştım ama seri olarak devam etmek sıktı çoğunlukla, genel olarak derli toplu en iyi videolu eğitim seti diyebilirim ve videoların bir köşesinde plc hazırda duruyor her konuyu uygulayarak betimliyor anlat geç metinden okur videolardan daha iyi bence.

Teşekkür ederim
bende aynı eğitmenden tüm videoların birleştiği https://www.udemy.com/course/siemens-s7-1200-plc-panel-ve-wincc-scada-dersleri/ kursunu aldım 1 başlangıç seviyesi 2 ileri seviye diye düşünebilirsin kampanya yakalarsan attığım linkteki tüm videoları alabilirsin. Youtube dan bir kaç yayın takip ettim konu olarak ararsam sonuca ulaştım ama seri olarak devam etmek sıktı çoğunlukla, genel olarak derli toplu en iyi videolu eğitim seti diyebilirim ve videoların bir köşesinde plc hazırda duruyor her konuyu uygulayarak betimliyor anlat geç metinden okur videolardan daha iyi bence.

Teşekkür ederim. Bu şekilde birleşik olması iyiymiş. Bunu alacağım sanırım.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri