Uğur mini dondurucu motor sorunu

Önce bu A B C pinlerinin hangisi ortak hangisi start hangisi run uçları onları bulmak gerekiyor.

Bunun için ölçü aleti omaj okumak gerekli.

asagıdaki videodaki gibi uçları tespit edebilir misiniz? tespit edip buraya yazarsanız size nasıl elektrik vereceğinizi tarif ederim.

Tamam yazacağım

Önce bu A B C pinlerinin hangisi ortak hangisi start hangisi run uçları onları bulmak gerekiyor.

asagıdaki videodaki gibi uçları tespit edebilir misiniz? tespit edip buraya yazarsanız size nasıl elektrik vereceğinizi tarif ederim.

Ölçemedim aleti bulamadım. Başka yolu var mı?

Komprassörün sok taraftaki borusuna birşey takıp kıvırmışlar. İdarelik gibi duruyor. Çıktı çıkacak gibi. Burası tıkalımı açıkmı olmalı ?

Ekli dosyalar

• IMG_20220712_121848.jpg
    IMG_20220712_121848.jpg
    100.3 KB · Görüntüleme: 14
Sorunu şöyle çözdüm. Sağolsun uğursoğutma garanti arefe günü dolmuş olsa bile bayramdan sonra servis talebime olumlu dönerek yetkili servis gönderdiler. Servisçi arkadaş başka bir termik röle denedi olmadı, şoklama yaptı olmadı. Motor sıkışık dedi ve motor değişmesi gerekli dedi. Sonuç olarak garanti dolmasına rağmen garantiden motor değişecek. Teşekkürler herkese bilgi veren herkese vede uğur derindondurucuya

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,909
Son üye
T_K

Yeni konular

Geri