Trifaze Sistemlerde Kaçak Akım Rölesi (Nötr'süz)

Konu açtım diye kafandan senaryo uydurma o zaman.

Hem nötr'lü hem nötr'süz olarak olarak anlatmaya çalışmışsın bunu da kamuya arz etmişsin eyvallah ama gel gelelim yanlış yaptığınız şeylere diyerek konuya girmek ya da himmet buyurup yardımcı olmaya çalıştığınız bu konuya konu açtın cevap verdik işte demeni de yüzlerce binlerce kişi okuyor sen kafanı kuma mı soktun?

Bende satrancı severim ama oynamayı bilenle tabi ki...

Fanlar ayrı mahallerde bulunuyor hepsi aynı anda çalışmayacak tek tek çalışacak K.A.R.'ni attırmaz diye düşünüyorum ama?...

Sayın çok bilmiş faz-nötür faz- toprak kaçak akımı ne demek sen sarhoş musun yoksa hap felanmı kullanıyorsun :) hadi faz toprak neysede faz nötür kaçağı (aman Allahım tabire bak) en komiği de faz toprak kaçağında sigortanın atacağını sallaman en kötüsü olmuş.Demek ki neymiş işkembeden sallamayacaksın yoksa ayarı yer oturursun sonra ağlayıp sızlarsın.Tekniker gözüküyorsun profilinde teknikerlğin T si var gerisi yok herhalde sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün diyecek lafım gülmekten yazamıyorum.Hadi kal sağlıcakla kasparov abi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sayın çok bilmiş faz-nötür faz- toprak kaçak akımı ne demek sen sarhoş musun yoksa hap felanmı kullanıyorsun :) hadi faz toprak neysede faz nötür kaçağı (aman Allahım tabire bak) en komiği de faz toprak kaçağında sigortanın atacağını sallaman en kötüsü olmuş.Demek ki neymiş işkembeden sallamayacaksın yoksa ayarı yer oturursun sonra ağlayıp sızlarsın.Tekniker gözüküyorsun profilinde teknikerlğin T si var gerisi yok herhalde sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün diyecek lafım gülmekten yazamıyorum.Hadi kal sağlıcakla kasparov abi

Sayın piyon arkadaş orada kısa devreyi kastettiğimi bir sonraki mesajda belirttim kaldı ki ona takıldıysan başta söyleyebilirdin şu an bir şey bulamadın yazmaya tabi nereden oynarım diye düşündün eski defterleri açtın demi :D ben orayı geçtiğimizi düşünmüştüm sen ona mı takıldın şimdi :D

Faz-Toprak kısa devre et bakayım sigorta açıyor mu açmıyor mu iyi bak.
Allah beni de zaten 1-2 saattir güldürüyor merak etme iyi ki çıktın karşıma Allah razı olsun senden :D

Acilen tütünü bırakman lazım seni bitlisli seni :D

Bende black list oldun şımarık ukala istanbullu , tütün benzeri ürün kullanmıyorum ama sizin oralarda çok vardır exdasy v.b ürünler seni yok saydım yazma artık

Son düzenleme:
Üslûp fena bozulmuş.

Sistemde toroid bobin değil de 4 kutuplu kakr kullanilmissa nötr kullanılmadığı için test butonu çalışmayacaktır. Bu yuzden kakr'a girisine nötr kablosunu bağlamanızı tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri