Torna tezgahı devre şeması

sayın arkadaşlarım abilerim kısacası bu konuya bakan herkes yardımınıza ihtiyacım var!

benim sorum şu; ben elektrik elektronik bölümü öğrencisiyim bölüm hocamız bana dönem ödevi olarak bir torna tezgahının elektrik devre şemasını ve o makinanın tanıtılmasını verdi. tezgah okulda torna bölümünde bulunan basit bir şey. bölümde şeması olmadığı için size danışayım dedim. makinanın markası "MAS 165s" . makina ileri geri çaılışıyor, su fışkırtmak için pompası falan var. ben bunun şemasını bir aydır bulamadım ödevi vermeme çok kısa bir süre kaldı bu veya buna benzer bir makinanın devre şemasını bilen birisi varsa yardım ederse çok sevinirim. şimdiden ilginiz için teşekkürler saygılarımla.

yardım etmek isteyenler bana msn den de ulaşabilirler

[email protected]

Dostum bu kolay birşey.üsahit olduğunda torna atölyesine git bri bak sistemi hemen çözeceksin zaten.Ufak bir devre çizimi tamamdır.bir tane tek yöne dönen motor.2 tane de 2 yöne dönen motor var.onrası acil stop start.joyistik felan.

sayın ugur ozdemir forumda arama yaparsan aradığın devre şemalarını mutlaka bulursun.

arkadaşlar 3 eksen servo motor için detaylı bir pano şemasına ihtiyacım var lütfen yardım edebilirmisiniz

arkadaşlar buhar kazanı ile ilgi plc projesini nereden bulabilirim

şimdiden teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri