TIA Portal V11 SP2 Yayınlandı

Arkadaşlar 64 bit desteği mevcut yanlız, direk olarak v11 sp2 yüklemeniz lazım,siemensin sitesinden indirdiğiniz yüklemeler kurulu sistemüzerine güncelleme yapar.Eğer özellikle rus forumlarını araştırırsanız direk setup dosyasını bulabilirsiniz.Kolay gelsin..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Adsız.jpg arkadaşlar merhaba; win7 ultimate 64bit kullanıyorum ve tiaportalı kuramıyorum. okuduğum forumlarda önce sp2yi kurarsam düzeleceği söyleniyor ama ben beceremedim anlaşılan. sp2 den yüklemeye başladığımda resimdeki hata geliyor. Step 7 Professional V11i yüklemeye başlayınca da 64bite kuramayacağım uyarısı geliyor. ne yapmam gerekiyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekli dosyayı görüntüle 13482 arkadaşlar merhaba; win7 ultimate 64bit kullanıyorum ve tiaportalı kuramıyorum. okuduğum forumlarda önce sp2yi kurarsam düzeleceği söyleniyor ama ben beceremedim anlaşılan. sp2 den yüklemeye başladığımda resimdeki hata geliyor. Step 7 Professional V11i yüklemeye başlayınca da 64bite kuramayacağım uyarısı geliyor. ne yapmam gerekiyor?
okuyabildiğim kadarı ile sisteminde v11 in kurulu olması gerektiği yazıyor.ilk önce v11 i kur daha sonra
ayrıca v12 nin sp1 si çıktı.siemensin sitesinde mevcut
https://support.automation.siemens....objaction=csview&extranet=standard&viewreg=WW

V11i kurabilmem için 32bit işletim sistemi olması gerekiyormuş fakat benimki 64bit. format atıp tekrar 32bit kurmak istemiyorum. araştırdığım kadarıyla sp2yi kur yazıyor fakat o zaman da bu hata çıkıyor. bakalım tekrar denerim bi daha, teşekkürler :)

okuyabildiğim kadarı ile sisteminde v11 in kurulu olması gerektiği yazıyor.ilk önce v11 i kur daha sonra
ayrıca v12 nin sp1 si çıktı.siemensin sitesinde mevcut
https://support.automation.siemens....objaction=csview&extranet=standard&viewreg=WW

v11i kuramıyorum, hata veriyor. işletim sistemim 64bit. sp2yi kurduğumda olacağını okudum ama sp2yi kurmak istediğimde de yukarıdaki hatayı veriyor ve kuruluma devam etmiyor. illa ki 32bit mi kurmam gerekiyor, başka bi çaresi yokmu?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri