TELEMECANİQUE SR2B121BD İLE ENCODER

arkadaşlar daha öncedendir plc programlıyorum ama bu zelio soft u ve dolayısıyla telemecanique yi hiç kullanmadım ama acil bir devre yapmam lazım müşteriye devre çalışması şu encoder puls adedini ayarlamam gerek yani atıyorum 200 puls te 1 cm ye tekabül ediyorsa müşteri bunu 800 puls yaptığında 4cm gidicek ve malzemeyi kesecek bunu nasıl yapıcam bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum encoder komutu nedir .....:cool:

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
programı bende mevcut var daha önce yaptım bunun için tel 05356692329

bu ürünle encoder okuyamazsınız.Bir plc kullanmanızı öneririm..

eftal redüktörlü asenkron motora encoder kullanmam gerekiyor sorum şu 1-encoderı mtora nasıl baglamam lazım 2-plc de bunu nasıl kontrol edicem bu arada ilk defa yapıcam encoder ı

senelerdir zellio sort röleli plc kullanaıyorum ama şimdi servo ve encoder kullamam lazım 0.50 kw servo ve encoder için [h=1]telemecanique hangi modelini kullanmam gerekir veya sürücü ve plc tavsiyeyesi olan var mı[/h]

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri