Teknik Öğretmenler 29 Nisan 2012'de Ankara'da

durceylan

Paylaşımcı üye
Özel sektör veya MEB dışında kamuda çalışan tüm teknik öğretmen arkadaşlarımıza,

3795 sayılı yasal haklarımızın verildiği ancak uygulattırılmayan yasanın 20. yıl dönümü münasebetiyle 29 Nisan 2012 Pazar günü Saat:10:00'da Ankara Kızılay meydanında toplanılacaktır.

Demokratik yollardan haklarımızın verilmesi için sesimizi duyurmak adına tüm arkadaşlarımızı Ankara kızılay meydanında bekliyoruz.

29 Nisan'da Kızılay meydanına gelmezsen, bu forumda mesaj yazarak birilerinin sana hakkını vermesini bekleme!!!

Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinde yaptığımız mühendislik tamamlama seminerinde katılım oranı yaklaşık 250 kişi civarındaydı katılan herkese teşekkür ederiz,ayrıca MEB'e göndereceğimiz dilekçe sayıları 2000'i buldu.Umarım'ki bu gidişle yakın zamanda haklarımızı elde edeceğiz. (26.04.2012)

Gazi de okuyan yada mezun olan arkadaşlar biz MArmara üNivetsitesi Teknik Eğitim olarak Şartları zorladık 250 kişye seminer sayısız broşür dağıtık Tef in 2 girişine de stand kurduk tek tek herkesi kolundan tuttuk 3795 i anlattık otobüs tuttuk Ankara ya geliyoruz ..

Biz bu kadar çalışırken Gazi Üniversitesinden haber alamamak bizi üzüyor ..

Yapılacak 3 şey var

1- Herkes işe arkadaşlarından kendi sınıfından başlayarak olayı anlatacak

2- Broşür, Afiş gerekirse tuvalet kapılarına bile asılacak herkes konudan haberdar olacak başka türlü olmaz ..

3- Seminer verilecek Konu hakkında bilgilendirme yapılacak ..

Bunları yaparsanız sonuç alırz .. Herkes çevresinde kim varsa arasın erinmeden yorulmadan çalışmak zorundayız

bu duyuru başka yerlerde yapıldı mı?

Duyuru Yapılmadıysa katılım çok düşük olacaktır;

Kızılaya meydanında kim neyi duyacak meclisin önü veya yökün önünde yapılmalıdır;

Ataması yapılmayan kaç tane teknik öğretmen var?

duyuru linkleri aşağıdadır.

www.tekev.org.tr
www.tekob.org
www.abbasguclu.com.tr
www.unvanistiyoruz.com
www.memurlar.biz
www.reaktiforan.com
www.kompanze.com
www.kompanze.net
www.sakaryakompanzasyon.com

Ayrıca duyuru farklı haber kanallarında yapıldı. Kayıtlı tüm teknik öğretmenlere mailler vasıtasıyla duyuru yapıldı.

Katılımın çok yüksek olması bekleniyor. Bu sefer çok ses getirecek.

BU KONUDA EN ıyı BILGI ALABILECEGINIZ SITE " Teknik Eğitim Fakülteleri Mezun ve Öğrenci Platformu " dir. Marmara ÜNiversitesinde geniş bir katılımla seminer düzenledik 300 kişi katıldı resimlere siteden bakabılırsınız .. 52 KİŞİ ve 2000 dilekçe ile İSTANBULDAN GELIYORUZ .. GAZİDEKI ARKADASLAR LUTFEN DUYURU YAPSIN ARKADASLARINII ÇAĞIRSIN .. BURSA ve KAYSERIDEN DE OTOBUS KALDIRIYORUZ ... GELMEK ISTEYENLER ULAŞSINLAR ...

Bugün Kızılay'da yapılan toplantıya kaç kişi katıldı. İyi mi, kötü mü geçti katılan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim saygılarımla

Cumartesi günü eşim rahatsızlandığı için Ankara'ya gidemedim. Keşke orada olabilseydim. Kalabalığa bir kişi daha karışırdı.

Ancak katılan arkadaşlarımızdan aldığım bilgiye göre Ankara Kızılay meydanı teknik öğretmenlerle dolup taşmıştı....!??? Bu muhteşem ve çok astronomik muhteşem kalabalık ne istiyordu... Herkes hayret etmişti... Herkes dedi ki, 3795 sayılı yasal hak en iyi ancak bu şekilde savunulabilirdi.... O kadar iyi savunuldu ki, mutlaka ama mutlaka bu hak verilmeli...???

29 Nisan'da Ankara Kızılay'a giden başta TEKEV genel merkezi ve Fahri YILDIZ'ı ve tüm arkadaşlarımızı gönülden kutluyorum. Ama mazereti olmayıp da katılmayan binlerce sözde mağdur için aynı şeyi söyleyemiyorum, çok üzgünüm. Anlaşılıyor ki 3795 çözülmeyecek. Çünkü teknik eğitim fakültesi mezunları hem varlar, hem yoklar...

Sanal ve hayal aleminde yaşayanlar için herşey sanal ve hayal olacaktır. Gemisini kurtaran bahtiyarlar müstesna...

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri