tda 7385 hakkında

Peki evde bu aksam deniycem teşekkür ettim..

Dostum naptin denedin mi?
Deneme fırsatım olmadı. Bugün boş bir vaktimde deniycem. Bunu eski bir pioner oto teybinden söktüm ses kalitesi çok iyiydi bana göre. Olursa söylediğiniz şekilde iki adet daha alıp ev tibi birşey yapmayı düşünüyorum.

Iki tane almaktaki kastinizi daha acik yazarsaniz iyi olur.

Cunku bu entegre 4 kanal ayri ayri ses vermektedir. Bu nedenle ikinci entegre almanıza gerek gormuyorum.

Yada daha farkli bir uygulama dusunuyorsaniz kopru tipi baglanti ile guc arttirmak gibi onu dusunmek lazim.

Kplay gelsin.

Cunku bu entegre 4 kanal ayri ayri ses vermektedir. Bu nedenle ikinci entegre almanıza gerek gormuyorum.

Yada daha farkli bir uygulama dusunuyorsaniz kopru tipi baglanti ile guc arttirmak gibi onu dusunmek lazim.

Kplay gelsin.
Köprüleme ile ilgili bi fikrim yok

Yanılmıyorsam birde TDA7560 vardı 4 kanal 50W çıkış gücü veriyordu alacaksanız bence ondan alın.

Yanılmıyorsam birde TDA7560 vardı 4 kanal 50W çıkış gücü veriyordu alacaksanız bence ondan alın.
Ses kalitesinin iyi olmadığını söylüyorlar bir çok forumda. 7377 düşünüyorum.

Kplay gelsin.
Köprüleme dediğiniz şey hoparlör çıkışlarının eksi kutuplarini şaseye bağlamak mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,277
Kullanıcılar
450,103
Son üye
MUGEN SARS

Yeni konular

Geri