Tablet pc

Azizerdem

Üye
Selam arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
Elimde bir tablet pc var samsung dili rusça tablete format atarken klavye rusça olduğu içi tablet döngüye girdi cmd sayfasına girebiliyorum fakat klavye de regedid yazıyorum rusça başka bişeyler çıkıyor regedid rusçada farklımı yazılıyor bir el atın

Arkadaşım günlerdir bakmadığım çeviri sözlük kalmadı bi daha deneyim saol

(regedit) doğrusu. regedid diye yazarsan yanlış olur.

Arkadaşlar klavyenin üzerindeki harfler türkçe yazarken rusça yazıyor ben normal regedit yazdığımda olmuyor telefondan harflerin karşılığına bakıp yazıyorum yine olmuyor bir yerde yanlış yapıyorum ama işte olmuyor

Arkadaşlar klavyenin üzerindeki harfler türkçe yazarken rusça yazıyor ben normal regedit yazdığımda olmuyor telefondan harflerin karşılığına bakıp yazıyorum yine olmuyor bir yerde yanlış yapıyorum ama işte olmuyor
Servis bilir fakat riskli,bazı telefon servisleri ekran çalıyor,fahiş para istiyor,iki aydır göndermiyor diye şikâyet var sitesinde okumuştum.

Servis bilir fakat riskli,bazı telefon servisleri ekran çalıyor,fahiş para istiyor,iki aydır göndermiyor diye şikâyet var sitesinde okumuştum.
Servise gönderirsem tabletin değerini geçeceği kesin onun için servise göndermeyi düşünmüyorum
Bu arada tablet pc samsung xe500t1c 500 T biostan ne kada uğraştıysam usb den de boot edemiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri