Taşeron pano fiyatları hakkında bilgi

cmlsnkl

Üye
Arkadaşlar taşeron olarak pano yapan arkadaşım varsa bana bu işin piyasasını söyleyebilir mi pano başı tek göz iki göz acaba işçilik ücreti ne kadar oluyor dağıtım kompanze yada makina panosu farketmez piyasadan haberdar ederseniz memnun olurum hayırlı akşamlar
Teşekkür ederim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kardes bu soru ' otomobil piyasasi nasil' demek gibi bisey oldu.her pano farklidir.kullanilan ekipmanlarin neler oldugu adedinin ne oldugu onem arzeder.atiyorum 500 tl ye de pano yaptirirsin 100 bin euro ya da

Hayır malzemeyi karşı taraf veriyor belki işçiliğin bir limiti vardır.. diye sordum.. yek göz 70x120 bi pano işçiliğine ne almalıyım gibi mesela

Hayır malzemeyi karşı taraf veriyor belki işçiliğin bir limiti vardır.. diye sordum.. yek göz 70x120 bi pano işçiliğine ne almalıyım gibi mesela
70*120 Panonun içinde kontaktör röle varsa hem daha az kablo hemde işçilikle toplarsınız ama aynı panonun içinde plc input ve output ları olduğunda o panoya ne kadar kablo ve bağlantı sığar?Bu nedenle pano fiyatı verirken panoda kullanılacak malzemeler ve kullanılacak bağlantı sayısına göre bir fiyat çıkarmalısınız?elektrik tesisatçılarında böyle bir fiyat listesi vardır!Buat ve prizlerin bağlantılarını verdikleri bir birim listeleri var ancak pano işinde malzeme ve işçilik çok çeşitli olduğu için böyle bir şey duymadım!Ama yövmiyeli yapacaksanız günlük 500tl işçilik yazanda vardır 300 tl işçilik yazan da vardır 150 tl işçilik yazanda!

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri