türkiye ve dünyadaki trafo fabrikları ve üretim kapasiteleri

sider

Üye
slmlar konu başlığında da belirttiğim gibi bana türkiye ve dünyadaki trafo fabrikları ve üretim kapasiteleri hakkında bilgi lazım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sitede arama yapmanı öneririm ama tahminimce aradığını bulamazsın çünkü sitede daha önce böyle bir soruyla karşılaşmadım
hem bir iki trafo imalat fabrikasını ararsan ordan bilgi alabilirsin

ben 1 2 haftadır bu konuyu raıyorum ama henüz birşey bulamadım sitede arma yaptım yok nasıl bulacam bilmiyorum teşekürler

bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim çok acil lazım bana

Ardı ardına mesaj yollamak yerine, değiştir butonunu kullanarak mesajınızı değiştirebilirsiniz.

Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz.

Düzenleme: Roboelektronik

trafo fabrikasında tanıdığım birisi var istersen sorabilirim.ama bu senin için neden gerekli ?

benim bildiklerim istanbul kartalda abb, siemens var. kocaeli gebzede areva var. bu firmaların sitelerinden öğrenebilirsin...

Kocaeli de ENPAY trafo, balıkesirde BEST trafo, izmir de ELTAŞ trafo var.

sönmez trafo gebze de var

ben TÜM LİSTEYE SAHİBİM.
EN AZINDAN TÜRKİYEDEKİ BAKIMCILARIYLA BİRLİKTE 64
AVRUPA ARAP EMİRLİKLERİ VE SINIR KOMŞULARIMIZ.
AMA NEDEN SANA VEREYİM BU LİSTEYİ NE YAPACAKSIN Kİ?

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri