Temel çalışma biçimi olarak elektrottan yararlanılarak belirli bir süre sonra veya aniden alarm verme gibi özellikli bir sistem mi?

İyi günler

evet su seviye elektrodları komparator artı optocublor aracılığıyla pic e giriş yaptım bu cıhazı genel maksatlı olarak dızayn ettım su kuyularında motor susuz kalıp yanmaması için ayrıca su basan motor çıkışındakı basınç duşuncede motoru kapatıyor kullanıcıya mesaj gonderıyor sistem

Temel çalışma biçimi olarak elektrottan yararlanılarak belirli bir süre sonra veya aniden alarm verme gibi özellikli bir sistem mi?

İyi günler

hiçmi fikir vermedı? sadece muşterı bulmak içinmi anlam çikardığın oysa ne dıyeyım:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

İyi günler

temel sistem ucundaki proplar su seviyesi yükseldiğinde iki metal birbirine deydiği için kısa devre oluşturup bir röle çıkışı vererek istenilen sisteme entegre edilebilmesi olayıdır..

röle kutusu pano tipine uygun olarak yapılmıştır. diğer uçları da su basmasını düşündüğünüz yere koyuyosunuz, arasına kablo çekiyosunuz o kadar..herhangi bir sorunuz olduğunda sorabilirsiniz..özel projelerinize uygun imalat yapılır.

fiyatı ise 30tl+kdv dir.

evet su seviye elektrodları komparator artı optocublor aracılığıyla pic e giriş yaptım bu cıhazı genel maksatlı olarak dızayn ettım su kuyularında motor susuz kalıp yanmaması için ayrıca su basan motor çıkışındakı basınç duşuncede motoru kapatıyor kullanıcıya mesaj gonderıyor sistem

hiçmi fikir vermedı? sadece muşterı bulmak içinmi anlam çikardığın oysa ne dıyeyım:)

Haklısınız ben direk anlatıma geçtim farklı bir çalışma biçimi vardır diye merak ettim ama düşündügüm ve uyguladıgım tarzdaymış.

Stajer olarak Pompa üretimi yapan bir firmada yaptım.

merhaba uğur bey kopyalayıp yapiştırdığım mesaj buradakı konularla alakası yok yanlışlıkla gondermış oldum yanliş anlaşilmasın lutfen:)

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,950
Son üye
Krşt.alg

Yeni konular

Geri