STROMAG-Firma tanıtımı

Tayfun S.

Üye
Sayın forum üyeleri,

belli bir konu üzerinde araştırma yaparken "KontrolKalemi"'ne rastladım. Pek çok işinin ehli meslektaşımızın fikir ve bilgi alışverişinde bulunduğu bu platform'da firmamızı tanıtmadan geçmek istemedim. Sanıyorum en azından Alman ürünleri ile sıkça teması olan arkadaşlarımız. STROMAG isimine en az bir defa rastlamışlardır.
İlk olarak kendimi tanıtmam gerekir ise...

Ben Tayfun Şengezer. Bir seneyi biraz aşkın bir süredir Firmamızın Almanya'daki merkezinde Türkiye yetkilisi olarak çalışıyorum. Yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz, ürünlerimizle ilgili soruları forum üzerinden bana iletebilirsiniz.

Stromag kısa tanıtımı:

Stromag şirketler grubu, kendisini deniz, vinç, ağır endüstri sanayiileri, tarım, iş ve yol makinaları sektörleri mekanik dönel tahrik grubu sistemleri konusunda bir problem çözücüsü olarak tanımlamaktadır. Stromag hidrolik, elektrikli, ve mekanik aktiveli tek ve çok diskli kavramalar ve frenlerde… bunun ötesinde alın dişli kavramalarda Avrupa Pazarı‘nın önderliğini elinde bulundurmaktadır. Çok diskli frenlerde kullanılan sinter bronz, çelik ve organik lameller (diskler) kendi imalatımız olup ISO/TS 16949 belgesine sahiptirler.

Kavramalar, frenler, kaplinler ve bunun ötesinde sınır şalterlerinden (limit switch) oluşan, alanında çeşitliliği açısından dünyada emsali nadir ürün yelpazemizin temel tasaramlarına dayanarak, müşterilerimizin araştırma ve geliştirme bölümleri ile yakın çalışma içerisinde yenilikçi, teknik gerekliliklere en uygun, üstün ve özel çözümlere ulaşmak kabiliyetimiz, yetmişbeş yılı aşkın tarihimiz boyunca, Stromag’ı, dünyanın bu alanda en önde gelen uzman firmalarından biri haline getirmiştir.

Dönel sistemlerin titreşim sorunlarını çözen kauçuk temelli sönümleyici kaplinlerde ise yüksek kaliteli ve teknolojili ürünler alanında dünya pazarının önemli bir üreticisi konumundayız. „Two in One“ serimiz ile bu alanda özel uygulamalarda ki rakipsizliğimiz tartışılmamaktadır. Türkiye‘nin sanayi potensiyaline özel bir önem veren Stromag, araştırma ve geliştirme grubumuzu da bünyesinde barındıran Almanya‘nın Unna şehri baş merkezimizde, müşterilerimize Türk Dili‘nde etkin hizmet vermektedir. Bu yolla pürüzsüz teknik iletişim mümkün olmakta ve arzu edilen sonuçlara kısa zamanda ulaşılabilmektedir. Mevcut sorularınızı cevaplandırmaya her zaman hazırım. Lütfen benimle temasa geçmekten çekinmeyin.

Aşağıda Türkiye ve Dünya referanslarımızın başlıcaları verilmiştir.

Türkiye Referanslarımız:
Konecranes-Türkiye, Özarar, Cerçelik, Borçelik, İsdemir, Erdemir, Çolakoğlu, Işık Makina, Ceylan Makina, İçdaş, Bülbüloğlu, Vinçsan, Mariner, Elektromak ve niceleri

Dünyada ki referanslarımız
WÄRTSILÄ,FLENDER, RENK, LINDE, VOITH AG, GKN WALTERSCHEID, LIEBHERR, THYSSENKRUPP, MIBA, VESTAS, NORDEX, GOLDWIND, ENERCON, MITSUBISHI, SIEMENS, FIRE FIGHTING SYSTEMS, NEW HOLLAND, JOHN DEERE, O&K, CEMEX, HEİDELBERGER ZEMENT, LAFARGE, PORTLAND, SCHWENK, SPENNER, TEUTONIA, WIETERSDORFER, WÜLFRATER, ZEAG, ITALCEMENTI, HOLCIM, CEMENTOS, MÆRKER, SEBALD, DYCKERHOFF ve daha niceleri

Firma Ünvanı: STROMAG AG

Faaliyet alanı: Kavramalar, frenler, kaplinler, Sınır şalterleri (limit switch), tahrik grubu elemanları imalat ve satışı

Adres:Hansastrasse 120; 59425 Unna/ Almanya

Telefon: +49 (2303) 1020

Fax: +49 2303 102-201

Web Sitesi: Willkommen bei Stromag

mail adresi: info(AT)stromag(DOT)com, daha iyisi forum üzerinden şahsıma

Yetkili Kişi: Tayfun S.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…