Step motor takılarak çalışıyor

Peki elimde ki mevcut trafo tek motora yetecek kadar akım üretir mi?

Güç kaynağını gücünün fazla mı az olması gerektiği konusu güç kaynağının cinsine bağlı olarak biraz daha karışık. Aşağıdaki Leadshine'ın katalog bilgileri yararlı olabilir.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/posts/682544/

Elektrik/elektronik bilgim yüzeysel olduğu için yorumlamakta zorlanıyorum.

Peki elimde ki mevcut trafo tek motora yetecek kadar akım üretir mi?

Sürücü üzerinden çekilen akımı sınırlandırdığınız için motorların sorunsuz çalışması gerekir. Sadece iki motor ve iki trafo kullanarak denemeler yapabilirsiniz. Max torku elde edemeseniz de tork size yeterli gelebilir.

Elektrik bağlı iken hiç bir değişiklik yapmamanız (dip switch dahil) gerektiğini unutmayın! Yüksek değerler, tehlikelerinin yanında cihazlarınızın bozulmasına da neden olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 dakika 1 dakika step per değerini nasıl 800 yazıyorsun ? Nasıl hesapladın izah edersin mi ?

Makina optimum bf20 masaüstü freze, vidali mili orijinal kendi üzerinde gelen mil zaten makina CNC ye uyumlu bir makine

KAYSERİ üstadım o değerleri denedim daha önce ama sonuç alamadım önceki mesajın bir tanesinde belirtmiştim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…