Star stop muhurlemeli kumanda devresi yardım

Selamün aleyküm abilerim kardeslerim yeni ise basladim yeni mezumum fazla bilgim yok resimdeki etikete sahip motora start stop muhurlemeli pano yapmayi dusunuyorum calismasinda sorun olurmu kullanicak olduğum malzemeler trifaz sigorta monofaz sigorta kontaktor start butonu stop butonu motor calistigina dair sinyal lambasi bide kontaktor ve sigortalar kac amper olsa yeterli olur yardimci olursaniz sevinirim

Ekli dosyalar

• 20221215_153828.jpg
    20221215_153828.jpg
    177.9 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_20221215-173459_Chrome.jpg
    Screenshot_20221215-173459_Chrome.jpg
    152.9 KB · Görüntüleme: 46
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Selamün aleyküm abilerim kardeslerim yeni ise basladim yeni mezumum fazla bilgim yok resimdeki etikete sahip motora start stop muhurlemeli pano yapmayi dusunuyorum calismasinda sorun olurmu kullanicak olduğum malzemeler trifaz sigorta monofaz sigorta kontaktor start butonu stop butonu motor calistigina dair sinyal lambasi bide kontaktor ve sigortalar kac amper olsa yeterli olur yardimci olursaniz sevinirim
Koruma elemanı olarak sigorta yerine motor koruma şalteri kullan . Sigorta besleme hattının başında olabilir .

Koruma elemanı olarak sigorta yerine motor koruma şalteri kullan . Sigorta besleme hattının başında olabilir .
Hocam kac amper kullanmam lazim kontaktor ve mksyi bide kac kw dan sonrasi icin invertor veya starter gerekiyor bu motara invertor veya starter olmadan sorunsuz bir sekilde calisirmi start stop olarak

Hocam kac amper kullanmam lazim kontaktor ve mksyi bide kac kw dan sonrasi icin invertor veya starter gerekiyor bu motara invertor veya starter olmadan sorunsuz bir sekilde calisirmi start stop olarak
Direk kalkis yapabilir devir ayarı ihtiyacınız yoksa .
page_7.jpg

kumanda devresine bide 4 veya 6 A sigorta takarsan çok güzel olur

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri