SolidWorks 2010

Atlles

Üye
Merhabalar... Öncelikle bu sitede daha önce vakit geçirmediğim için pişmanım gerçekten çok iyi çok güzel paylaşımlar var. 1Bilgi paylaştıkça çoğalır" prensibine dayanarak bende bildiklerimi sizinle paylaşmak istiyorum.
Arkadaşlar şu sıralar solidwork kursu almaktayım başlayalı daha 2 hafta oldu fakat yine de merak edenler için yardımcı olabilirim. Biliyosam hemen cevap veririm bilmiyosam kursta öğrendiğim zaman cevap verebilirim. Birde müsait olduğum zaman eğitim videoları da eklicem...

Öncelikle teşekkürler yapacağın paylaşımları bu sayfada toplarsan daha iyi olur görüntü kirliliği olmaz en azından

merhaba arkadaşlar
benim sorum 2010 solid works için indirdiğim hazır rayları istediğim boyda nasıl kesebilirim mesela 1000 mm uzunluğunda çizilmiş hiwin rayı ben 150 mm boy olarak kullanmak istiyorum ama bir türlü kesim yapamadım yardım ederseniz sevinirim....

bilgisi olan yok mu .......... :(

vay be öyle soru sormuşum ki bilen yok :) bilgininde dibine vurmuşum iyi mi :) :) :)

kardeş öncelikle ray üzerini sağ tıkla çizimi seç sonra istediğin ölçüyü çizdikten sonra çizimden çık sonra ekstrüzyon ile kes seçeneğinden istediğin ölçü çıkmış olur

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri