Sofben arzasi

ersin0932

Üye
Elimde 4 tane şofben var hepsi aynı arızayı veriyor
Su kapaliyken kedemeyi 1-2-3 e alınca power ışığı yanıyor ancak suyu açınca power ışığı sönüyor diğer ışıklarda yanmıyor.
Topraklama hattım var.
Başka evlerde şofbenlerin hepsi çalışıyor
Markaları Mar-san 2tane
Arzum ve Arçelik acil yardim edin lütfen contalar switchler herşey sağlam

Elimde 4 tane şofben var hepsi aynı arızayı veriyor
Su kapaliyken kedemeyi 1-2-3 e alınca power ışığı yanıyor ancak suyu açınca power ışığı sönüyor diğer ışıklarda yanmıyor.
Topraklama hattım var.
Başka evlerde şofbenlerin hepsi çalışıyor
Markaları Mar-san 2tane
Arzum ve Arçelik acil yardim edin lütfen contalar switchler herşey sağlam

4 tane şofben varsa bir tane de kontrol kalemin vardır herhalde. Enerji verince nötr de elektrik görüyor musun ?

Malesef 4 sofbenin 4ude başka evde çalışmakta yani sıkıntı tam olarak sofbende değil sanırım bu konuda yardımcı olursaniZ sevinirim şimdiden tesekkurler
4 tane şofben varsa bir tane de kontrol kalemin vardır herhalde. Enerji verince nötr de elektrik görüyor musun ?
Su acikkenmi görmem gerek yoksa su kapalı ve sadece power acikkenmi ?

Malesef 4 sofbenin 4ude başka evde çalışmakta yani sıkıntı tam olarak sofbende değil sanırım bu konuda yardımcı olursaniZ sevinirim şimdiden tesekkurler

Su acikkenmi görmem gerek yoksa su kapalı ve sadece power acikkenmi ?

aynı binada mı ?

bu dört cihazın 4 ünü de aynı usta mı kurdu ?

Ölçü aletiniz yok mu, kaçak var yok tespit edemiyor musunuz, meslek nedir? Susuz bunları çalıştırmak büyük risk!

Ölçü aletiniz yok mu, kaçak var yok tespit edemiyor musunuz, meslek nedir? Susuz bunları çalıştırmak büyük risk!
Susuz çalışmaz zaten hocam emniyet switchleri aktif suyu açınca ışıklar yanmıyor hepsi sağlam yani problem evle alakalı onu cozemiyorum....

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri