sizler ne iş yapıyorsunuz

magicpense

Üye
neden böyle bir başlık attım?
ben ilk okul mezunuyum her zaamn okuyup muhendiis olmak istemişimdir ama kısmet olmadı nihayetinde hayat bana sevdigim işi yapmamı nasip etti sonuç olrak geçen seneye kadar sıkıntım yoktu bu yıl işler gelişti ve beni elektrigin matematik olayına çekti ve okumamışlıgın sıkınısını çekiyorum bu eksikligimide nettee tamamlamaya çalışıyorum ve sizlerin yazdıklarını anlamaya çalışıyorum ni tekim yapamayacagım iş yok piratik olarak ama ben her zaman çizimler le anlatımlar yapmak istiyorum sıradan bir usta olmak istemiyortum bu konuda neler yapabılırım
yaş 31 oldu daha fazla zaman kayp etmek de istemiyorum iyi çalışmaşar herkeze

slm arkadaşım ben bu siteyi tam kullanamıyorum benim bir ihtiyacım var senden rica etsem bunu sitede paylaşıma açarmısın
istediğim şey güneşi tam 90 derece sürekli kendi takip edecek bir cihaz geliştirmem gerekiyor ama nasıl olmalı bunu paylaşıma açarsak mem nun olurum
SAYGILAR

Sevgili megicpense kardeşim,

Aramıza hoşgeldin.
Aslında bugün birşey yazmayacaktım, yönetici abilere darılmıştım. ama senin yazını okuyunca dayanamayıp bir merhaba deyi verim dedim.

Bence doğrusunu yapıyorsun her teknisyenin de az çok elektriğin teorisini bilmesi gerekiyor.
Bu bilgiler mesleki okullarda verilmesi gerekiyor, ama burada da görüyorsunki bu yeterli olmuyor.
Hepimiz bir yerde tıkanıyoruz. Böyle bir site de bu ihtiyaçdan doğmuştur. Sen teori den ben ise pratikte.... Sen sormak istediğini sor buraya . Sende buraya alıştığında bizim sorularımızı da sen cevaplarsın.

Senin soruna gelirsek
Mesleki odalar vardır, eğer üye değilsen. Tavsiyem oraya üye ol. orada dönem dönem eğitim verirler. iyi eğitim verdiklerini biliyorum. git bir sor ve neticeyi bize bildir. Sanma ki burası yabancıların yazdığı bir yer. Burada biz bir aileyiz, bunu göreceksin.
Bazen de büyük şirketler ürünleri tanıtmak için eğitim veriyor. fena değil, ama beleş. Ara onları ... Siemens, Schneider, Möller .... vs...

tavsiyem, adım adım ilerle ... gıdım gıdım derler bizde .... sabırlı ol...
birden çok dalma, üstesinden gelemesin erken pes edersin....

Başarılar ...

Forum istatistikleri

Konular
128,409
Kullanıcılar
450,313
Son üye
dnihatt1

Yeni konular

Geri