Sizce hangi sektör

1579aaa

Üye
Arkadaslar yeni mezunum 4 aydir falan bir otomasyon firmasinda calisiyorum yaptigim is tava dosemek kablo cekimi ve enstruman ve pano baglantilari ve soyle bir sey var is hep il disi ki isten yana bi sikinti yok yapiyoruz ogreniyoruz sikinti tava dosemek ve kablo cekiminin mesleki acidan cok katkisi olmayacagini dusunuyorum bazi arkadaslar bakim onarim dalinda kendini gelistirmenin iyi oldugunu bazilarida isin santiyedd ogrenilecegini hatta devreye alma asamasinda cikacak mutlak arizalarin buyuk tecrubeler oldugu kanaatinde acikcasi is burda cok guzel biz isimizi yapip bitiriyoruz karisan eden yok tek sikinti surekli otel hayati bakim onarimla ilgili bi ise ziplasam oralarda ariza ciktiginda cok buyuk sikintinin oldugundan bahsediliyor bazen enerji Altinda calismak gerekebiliyor ben teknik acidan anliyorum kapasitem var tek sikinti asiri telas ve heyyecanliyim buda beni dikkatsizlige surukluyor bakim onarim ile ilgili bi ise girersem sakatlik cikarmaktan kuskuluyum enerji altinda calisirken heyecandan o kabloyu baska yerlerede degdirebilirim ama burayada ilk basladigimda asiri heyecan ve telasliydim simdi o azalmaya basladi iyice, ama hala var biraz bu olayi cok gec ustumden atiyorum kafam cok karisik napacagimi bilmiyorum asiri dikkatsiz oldugumu dusunuyorum ama ne kadar dikkatsizde olsam gecde olsa bir sure sonra alisiyorum gencliginde benim durumumda olan veya olmayan elwkteikci abimlerin yorumlarina ihtiyacim var benim asil yapmam gerekeninde ariza bakim alaninda kendimi gelistirmek olmasi gerektigini dusunuyorum.Yorumlarinizzi bekliyorum pano sirketinde calisip tamamen saha elemani olmakmi ariza bakimci olmakmi.İyi aksamlar...
KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Son düzenleme:
Ilk işim servis mühendisliğiydi. Gezmediğim yer kalmadı. Ama o dönemden edindiğim tecrübelerimin meyvelerini sonradan yedim (maaş+mevki). Enerji işinde çalışan adam elektrikten korkmamalı tabi güvenlik önlemlerini de elden bırakmamalı. Eğer problemlerini aşamayacağını düşünüyorsan satış, proje gibi ofis kısmına yönelmek senin için daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,376
Kullanıcılar
450,251
Son üye
Salih.38

Yeni konular

Geri