Sitenin toprak altı elektrik kablosu patladı makine bozuldu

Ferfecirko

Üye
Merhaba bodrum da yazlıkta sitenin toprak altı kablosu patladığı için bosch marka bulaşık makinesi bozuldu ışıkları yanıyor fakat çalışmıyor. Ben evde yoktum duman çıktığınıda söylüyorlar. Servis geldi tabiki hiç ama hiç cihazı açma gereği bile bulmadan kart yanmıştır veya diğer bir kart varmış oda yanmış olabilir 2000 tl veya 800 tl masaraf çıkar dedi ayrıca iki hafta sürer dedi ve servis ücretini aldı gitti.
arkadaşlar sizden ricam bodrum bölgesinde işini iyi ve dürüst yapan bir servis önerebilir misiniz? Yoksa 4 senelik makineyi mecburen değiştirmek zorunda kalacağım böyle bir bütçe ayırmak istemiyorum.Elde yıkamaya devam ediyoruz şuan. Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba bodrum da yazlıkta sitenin toprak altı kablosu patladığı için bosch marka bulaşık makinesi bozuldu ışıkları yanıyor fakat çalışmıyor. Ben evde yoktum duman çıktığınıda söylüyorlar. Servis geldi tabiki hiç ama hiç cihazı açma gereği bile bulmadan kart yanmıştır veya diğer bir kart varmış oda yanmış olabilir 2000 tl veya 800 tl masaraf çıkar dedi ayrıca iki hafta sürer dedi ve servis ücretini aldı gitti.
arkadaşlar sizden ricam bodrum bölgesinde işini iyi ve dürüst yapan bir servis önerebilir misiniz? Yoksa 4 senelik makineyi mecburen değiştirmek zorunda kalacağım böyle bir bütçe ayırmak istemiyorum.Elde yıkamaya devam ediyoruz şuan. Şimdiden teşekkür ederim

yeraltı kablosunun tamiri yapıldı mı ?
bosch marka bulaşık makinesi modeli ?

yazlıkta sitenin toprak altı kablosu patladı
olay nasıl olmuş . nedeni ? kim yapmış ?
sadece sizde mi sorun ?
sayaç öncesi mi ?
yazlık site bu olay olduğunda bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketine arıza kaydı bildirimiz var mı ?
olay arıza ( bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketinin kapsamında ise )
dilekçe ile tazminini isteyebilirsiniz .

Son düzenleme:
yeraltı kablosunun tamiri yapıldı mı ?
bosch marka bulaşık makinesi modeli ?

yazlıkta sitenin toprak altı kablosu patladı
olay nasıl olmuş . nedeni ? kim yapmış ?
sadece sizde mi sorun ?
sayaç öncesi mi ?
yazlık site bu olay olduğunda bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketine arıza kaydı bildirimiz var mı ?
olay arıza ( bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketinin kapsamında ise )
dilekçe ile tazminini isteyebilirsiniz .
Kablo tamiri yapıldı şuan bütün cihazlar çalışıyor sayaç öncesi olan bir olay modeli activewater eco2
Sorun bütün sitede bazılarının kliması bazılarının buzdolabı hatta bizim apple sarj aleti de bozuldu. Benim amacım şuan bodrum da iyi bir servis bulmak
Tam model numarası sms69u38eu/56

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evinizin beslemesi trifaze ise,benzer arızalar-
dan ! tekrar etkilenmemek için,faz koruma
sistemi kurdurun.Monofaze içinde,aynı koru-
ma sistemini yaptırabilirsiniz.

kusura bakmayın yardımcı olamadım . kolay gelsin sağlıcakla kalın .

Ben sorunumu anlatamadım demekki. Bulaşık makinesi arızalı ve bu anlattığım şekilde oldu. Cihaza ne olmuş olabilir? Tavsiye bir servininiz var mı? Veya benim kontrol edeceğim bir durum var mı arızanın niteliği açısından?

Ben sorunumu anlatamadım demekki. Bulaşık makinesi arızalı ve bu anlattığım şekilde oldu. Cihaza ne olmuş olabilir? Tavsiye bir servininiz var mı? Veya benim kontrol edeceğim bir durum var mı arızanın niteliği açısından?
Toprak hattı patladıysa yüksek amper de bir kaçak oluşmuş toprağa ve bu kaçak bütün topraklı cihazların gövdesine elektrik vermiştir bu da makinenizi bozmuştur yakınlardan özel servislere bakın belki ikinci el kart olabilir ellerinde yetkili servisten daha ucuza çözebilir özel servis arızanızı

Şimdi gelen servisi aradım güç kartı yanmış dedi. Bunun için 800 tl istiyor nomalmi yoksa daha ucuza halledilebilir mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri