sinümeric dil değiştirme

kayaalpalp

Üye
arkadaşlar sinumericlerin dili nasıl değiştirilir bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

cnc lerde kullanılan sinumeric 810 veya başkabir modelinin dili almancadan ingilizceye nasıl değiştirilir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sorunu daha net sorarsan birşeyler canlanabilir kafamda.

arkadasım cok riskli bisey soruyosun sen dili degistirdiğin zaman makinayı tam fonksiyonlu kullanamaya bilirsin
ve ayrıca tezgahın o dilleri desteklediğini sanmıyorum
o zaman sana yüzlerce parametre değiştirmen lazım
ve asci kodlarını bilmen lazım
ama illede değiştirmek istersen parametrelerini yazarım ama tezgah kullanılmaz hale gelebilir ayrıca servisde müdehalede edemeye bilir o zaman tezgaha
ve patenti hangi firmaya ait se yazılım onlar sıfırdan yüklemesi lazım
onlarda sana cok agır patlaya bilir

murat kardeşim benim bildiğim ingilizce almanca ve italyanca olmak üzere üç dile sahip benim istediğim yanlızca ana menü dilini değiştiren bir parametre varmı tezgah karışsada zaten orjinal beckup bı var yaniden yükleriz ilgin için çok teşekkür ederim saygılarımla

bu tezgahın ünitesi model ve serisinide yazarmısın
karısıklık yapmayım
eksiksiz

ya kafanıcı karıştırmak gibi olmasın ama sinumericte ancak iki dil almanca ve ingilizce olmuyormu!

arkadaşlar siemens merkezde taner okayi bey var.

onunla iletişime geçin. kendisi istanbul merkezde dir.

tel açarsanız yardımcı olur

kayaalp banada storebro tornanın backup disketi lazım

arkadaşlar sinumericlerin dili nasıl değiştirilir bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

cnc lerde kullanılan sinumeric 810 veya başkabir modelinin dili almancadan ingilizceye nasıl değiştirilir?

250. parametresi dil parametresi 1 yap son biti olur ingilizce diger diller için de bitler degişiyoor alman da 000000000 ingilizde 000000001

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,261
Son üye
frappuccinot

Yeni konular

Geri