Siemens S7-300 Simulasyon Programı

tenebres

Üye
merhaba arkadaşlar. s7-300 için simulatör programı arıyorum. arkadaşım bir iki program gösterdi fakat çok kullanışlı değiller. Sizin hoşunuza giden bana tavsiye edebileceğiniz programlar....

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
s7 300 ün kendine ait simulasyon programı var onu dene istersen S7-PLCSIM bir çok şeyi deneyebiliyorsun

evet- bende onu yeni öğrendim. baya sağlam bişi. "Simatic Manager s7 plcsim" yanlız fiyatıda sağlam. 300$ programın üstüne istiyolar..

plc sim programını nerden download edebiliriz link verebilirmisinizz??

SIMATIC Manager in kendi içinde mevcut ayrıca satın almana gerek yok ben kullanıyorum.ama similasyonda bir yere kadar daha fazlası için sahaya bağlanman şart.

s7300 ün kendi simülasyon programı kendi yazılında mevcut.

Step7 Yazılımında mevcut fakat S7-PLCSIM için lisans alman gerekli.Lisans olmadan kullanırsan bir süre sonra açmana izin vermez..

Arkadaşlar bende meraklıyım bu konulara kendimce kerıştırıp öğrenmek istiyorum fakat o kadar para verip programı alcak gücüm yok. Bunu netten indirip bi şekilde crack falan yapma şansımız yokmu_? Ve ya ücretsiz bi program edinme şansımız falan?

Arkadaşlar bende meraklıyım bu konulara kendimce kerıştırıp öğrenmek istiyorum fakat o kadar para verip programı alcak gücüm yok. Bunu netten indirip bi şekilde crack falan yapma şansımız yokmu_? Ve ya ücretsiz bi program edinme şansımız falan?

Forumda lisanslı program paylaşımı ve talepte bulunmak yasaktır.

Masa üstü bilgisayarıma s7300 v5.4 ü kurmak istedim.Bilgisayarım sp3 xp pro. Sp3 s7300 v5.4 proğramını kurmak istediğimde bilgisayarım kasıp kaldı. kuramadım.Onun yerine sp 1 indirip denediğimde ise kurmayı başardım.
Fakat sp1 de sanırım plcim simülasyon yok.Buradan plcim sp1,sp2 ve sp3 plcim proğramlarını indirip kurmak istedim.sp1 i kabul etmedi.sp2 ve 3 te ise yine kasıp kaldı. Ne tavsiye edersiniz.
Bilgisayarım pentium dual core 1 gb ram.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri