Siemens S7 1200 ile yazıcıya veri gönderme

radikali

Üye
Merhaba S7 1200 plc ile etiket yazıcısına veri göndermek istiyorum. Bunun için TSEND_C komutunu kullanıyorum. Fakat veri gönderemiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Bu konuda bir örnek uygulama var mı?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Etiket yazıcınızın markası nedir ? Ben daha önce Zebra ve argox ile çalışmıştım. Ethernet ile mi yoksa seri haberleşme ile mi haberleşiyorsunuz ? Şayet Zebra ise yazıcının kendi kod formatı var ZPL adında o şekilde veri gönderiyorsunuz. Örnek projede var yardımcı olabilirim hala ihtiyaç duyuyorsanız

Etiket yazıcınızın markası nedir ? Ben daha önce Zebra ve argox ile çalışmıştım. Ethernet ile mi yoksa seri haberleşme ile mi haberleşiyorsunuz ? Şayet Zebra ise yazıcının kendi kod formatı var ZPL adında o şekilde veri gönderiyorsunuz. Örnek projede var yardımcı olabilirim hala ihtiyaç duyuyorsanız

Merhaba bende bu konu ile uğraşıyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?

Neler yaptığınızı hangi aşamada olduğunuzu söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri