Siemens 7sj62 röle ayarı hakk.

Ulusoy metal_clad hücrede Siemens 7sj62 röle var. Rölede default ayarlar default ayarlarda bara gerilimi 12kV değerinde. Ben bunu 6,3 kV ayarlamaya, ve akım trafosu ayarlarınıda değiştirmeye çalışıyorum. İngilizce değiştirilemez diye uyarı alıyorum. Fakat koruma ayarlarını çok aşırı akım aşırı akım zaman sabitelerini 000000 dan ibaret kodla değiştirebiliyorum. Yukarıda bahsettiklerim sadece digsi programı ile mş değiştirilebiliyor bu röle
hakkında bilgisi olan var mı?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ulusoy metal_clad hücrede Siemens 7sj62 röle var. Rölede default ayarlar default ayarlarda bara gerilimi 12kV değerinde. Ben bunu 6,3 kV ayarlamaya, ve akım trafosu ayarlarınıda değiştirmeye çalışıyorum. İngilizce değiştirilemez diye uyarı alıyorum. Fakat koruma ayarlarını çok aşırı akım aşırı akım zaman sabitelerini 000000 dan ibaret kodla değiştirebiliyorum. Yukarıda bahsettiklerim sadece digsi programı ile mş değiştirilebiliyor bu röle
hakkında bilgisi olan var mı?
Siemens rölelere PC ile (digsi programı) bağlanmalı ve o şekilde bazı önemeli ayarları değiştirmelisin bazı ayarlar üzerindeki tuşlarla değiştirilemiyor malesef

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri