Schneıder atv12...m2 sembol

Merhaba ;
Ekte resimde işaretlediğim sembol ne anlama geliyor ?
Bağlantıda tam yorumlayamadım , doğrudan köprü değilde bir yük istiyor gibi.

Ayrıntılı bilgilerinizi için şimdiden teşekkürler.

İyi Çalışmalar Herkese.

Ekli dosyalar

• ATV12_M2.png
    ATV12_M2.png
    51.3 KB · Görüntüleme: 45
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Cihazın menusunden , yardımcı röleyi progladıgınızda, veya arıza konumunda bu röle için cıkış verir, Bu kontaga bir yardımcı röle baglıyacaksın demek.

Yukarıda dediğiniz,3 uclu olanı, hız ayar potansiyometresidir.onun yanındaki dairesel olanda,voltmetre veya mA bb ağlamayı yeridir.

Yardımcı röle olan r1 kısmı onu demek istiyorum
Bahsettiğiniz kontaklar, dahili rölenin kontaklarıdır. Varsayılan ayar olarak, çalışma/durma/ arıza durumunda kontak değiştir, ve kullanıcı bunlarlaıhbar bildirim veya kumanda olarak kullanabilir. Veya da, menuden, daha başka konumlarda çalısmasını saglar.

Bir sordugunla, bir sordugun birbirine uymuyor gibi, evvela işaretlediğim kısım dıyorsun, sonrada, röle yukarda diyorsunuz, Endsturıyel otomasyoncu için uygun soru değil bence..

İşaretlediğim kısmı soruyorum röle kısmı yukarıda diyorum işaretlediğim kısma demişsiniz ki " sürücü durumunu arıza vb izlemek için ... "
Yani net olarak işaretlediğim yer ne iş yapıyor ?
Hâlâ anlayamadım malesef
Bir sordugunla, bir sordugun birbirine uymuyor gibi, evvela işaretlediğim kısım dıyorsun, sonrada, röle yukarda diyorsunuz, Endsturıyel otomasyoncu için uygun soru değil bence..

Cihazın menusunden , yardımcı röleyi progladıgınızda, veya arıza konumunda bu röle için cıkış verir, Bu kontaga bir yardımcı röle baglıyacaksın demek.
Röle yukarıda yalnız

Sent from my SM-N910C using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app
Bobin, röle, kontaktör vs.

Bak arkadasım, bütün bunları oku ve calısdıgın veya staj gördüğün yerdeki abi/ ustalarına sormakdanda utanma cekınme, sana sordugun soruya göre cevaplar verildi veremedıysek de bu bizim ayıbımız, elimizden bu geliyor, artık sorma lutfen..

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri