SATILIK SIEMENS S7-200 EĞİTİM SETİ(türkçe kullanma kılavuzuyla)

avare80

Üye
arkadaşlar..... merhaba...daha önce S7-200 VE LOGO eĞİTİM SETİ ilanı vermiştim...LOGO yu sattım ... S7-200 Eğitim Seti Duruyor...

daha önce çalıştığım işe katkı sağlaması amacıyla zamanında hevesle bu eğitim setini almıştım...Gaziantep Siemens bayisinden aldım..hatta onlarda İstanbuldan getirmişlerdi.....2 veya 3 defa kutusundan çıkardım..sonra iş değiştirince kullanmama gerek kalmadı...

sıfırdan farkı yok diyebilirim.... çantasıyla beraber...
Ayrıca S7-200 için o zaman türkçe kullanma kılavuzunu internetten indirip çıktısını almış ve kitap haline getirmiştim onu da yanında veriyorum..
Özellikleri
SİEMENS S7-200 Eğitim seti kodu: 6ES7298-0AA20-0BA3
CPU 222 AC-DC-RLY
PC Kablosu (ppı cABLE USB)
mini motor
input simulatör
CD
MANUAL

s7-200 ünü piyasa FİYATI 359 Euro yaklaşık 790 milyon ben 500 milyona veriyorum

dediğim gibi 2-3 defa çantasından çıkardım...neredeyse kullanılmamış..

Arkadaşlar bendede delta ss,sa ve dopb var rafta duruyo hiç uygulamada kullanılmadı benim işime yaramıyor ilgilenen arkadaşlar olursa uygun fiyata verebilirim.
Hayırlı işler

Cihazların fiyatını yazabilirmisin. Tek tek ve toplam bir fiyatla bana mesaj atabilirmsin

arkadasım bı resım koyarmısın

Selam, ürünle ilgileniyorum. Yalnız 359 Euro s7-1200'ün 2 gün eğitimi dahil fiyatı. O yüzden 359 eurodan ziyade daha gerçekçi rakamları referans alarak fiyatta birşeyler yaparsan, ürünü nakit olarak alırım. Mail ile bana ulaşabilirsin.

mail adresim: [email protected]

merhaba.....
az önce burdaki Siemens bayiisini aradım...şu anki S7-200 eğitim seti fiyatı, 385 EURO + KDV..dedi..buna 2 günlük eğitim dahil değil...

yani şu anki fiyat benim daha önce yazdığımdan da fazla...aşırı gerçek:)

casper_uc arkadaşım..resim istemişsin...resmi var ama nerden ekleyeceğimi bulamadım...söylersen veya mail adresini verirsen ekleyebilirim..

arkadaşlar...fiyat 450 TL olmuştur..bilgilerinize.....

Konu zaman aşımı nedeniyle çöpe taşınmıştır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,605
Kullanıcılar
450,606
Son üye
csancar

Yeni konular

Geri