Sarhoşken tartışılan saçma konular

94ferhat

Üye
1. "icilen hangi dublenin fazla geldigi ve insani sarhos ettigi" gibi sorulari icerern konular butunu..

2.
- eve dönmek için binilen trenin koltuk kilitleme kolunun nerede olduğu.

3. - yağmurdayken koşan bir adamın mı yoksa yürüyen bir adamın mı daha çok ıslandığı.

4. ben: abi doların yükselişi için ne diyosun peki?
sarhoş abi: yüssskeelmeiooo ki düjjjüo o

ben: abi o akbili kaldır akbille hatun falan kaldırılmaz
sarhoş abi: ossuuun ben akbili bi basarım otobüşş sallanır!!!

5. sarhoş olduğunuzda genelde içinizde bastırdığınız ama sizin içinizi kemiren konular ortaya çıkar. tabi alkollü olmanın etkisiyle anlattığınız konu aacayip saçma birşeye dönüşür.
bir keresinde bekaret ve milliyetçilik konularını iç içe sokup , karıştırıp saçmalamaya başlayan,
içki masasında allah kuran kitap müslümanlık diye bağıran bir arkadaş yüzünden evde içki içme yasağı gelmişti.

6.inançlar, kişilikler, hayatın anlamı. çoğunlukla soyut konular. saçma olmasalar bile saçmalaşmaya çok müsait bu konu başlıkları. ki ayrıca kişiden kişiye değişen saçmalık kriterleri de göz önünde bulundurulursa baya genişliyor kapsam..

7. arkadasa yemesi icin verilen pikolatanin yine sarhos olan arkadas tarafindan beğenilmemesi ve yarim birakilmasi üzerine bendenizin "sen bunu nasi beğenmezsin ya pikolatayi begenmeyen bir insan olabilir mi?" şeklinde çıkışmam.

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,951
Son üye
N4POLYOON

Yeni konular

Geri