samsung laptop klavyesi çalışmıyor

elektrikçicüneyt

Profesyonel Üye
S.a. bir laptopum var samsung np300e5ea02tr model ve marka bilgisayar a iki ay önce format attırdım windows 10 yüklemiş arkadaş formattan sonra birçok sorun oldu.Bilgisayar donuyor ve bir internet sayfasını veya programı dakikalar sonra açıyordu.İki gün önce yine klavyede sorun oldu bilgisayar ı açtım kapattım sorun çözüldü ama dün yine tekrar etti tekrar açtım kapattım olmadı.windows açıkken klavyede hiç bir tuş çalışmıyor ekran klavyesi kullanıyorum ama açılışta f2 tuşuyla bios a giriyorum ve bios la yapılacak işlemleri yapabiliyorum ok tuşları ve F tuşlarıyla.Sürücü kaldırmayı denedim kaldırıldı dedi yeniden yüklemek istediğimde sürücü güncel dedi windows ayarlarını sıfırladım yine çözülmedi.samsung update yüklemeye çalıştım (windows10 olduğu için )çalışmadı galiba

Eski sürüme dön veya win7 Ultimate.

onu yarın yaptıracağım ama bu sorun kafama takıldı yarın a kadar bir çare bulabilirmiyim dedim

Harici usb klavye deneyebilir misin? Sanırım sorun göstermez.

Bence sorun yüklenen sürücülerde.

Bende benzer sorun bluetooth ta yaşadım. Herşey normal görünüyor ama ne telefona bağlanılıyor nede telefon pc ye. En son doğru işletim sistemi için olan sürücüyü pc nin kendi sitesinden indirdim sorun düzeldi.

Birde işletim sistemlerinin bitleri var 32 bit 64 bit diye bu fark bu tür sorunlara yol açabiliyor. Driver indirirken bu farklarıda göz önünde bulundurmak gerekiyor.

benim atölye bilgisayarınında klavyesi bozulmuştu, ekranı alıp bir klavyenin üzerine vidaladım,
ana kartıda ekranın arkasına yapıştırdım ısınma sorunuda gitti hızı yükseldi mis gibi oldu :) size tavsiyem tabiki bu yol değil, kurulumda bir hata veya virüs olabilir sanıyorum

P_20170313_130704.jpg
P_20170313_130826.jpg

Son düzenleme:
Bir defa daha Temiz format atın ve klavye sürücüsü yüklemeyin.Windows kendini update etsin.o sırada çalışan sürücüleri bulur kendisi zaten.

Eğer yine problem devam ederse Samsung'un sitesinden sürücüyü indirin ve uyumluluk ayarları ile yüklemeyi deneyin.

benim atölye bilgisayarınında klavyesi bozulmuştu, ekranı alıp bir klavyenin üzerine vidaladım,
ana kartıda ekranın arkasına yapıştırdım ısınma sorunuda gitti hızı yükseldi mis gibi oldu :) size tavsiyem tabiki bu yol değil, kurulumda bir hata veya virüs olabilir sanıyorum

Ekli dosyayı görüntüle 37040 Ekli dosyayı görüntüle 37041
bu combo pcnin atası olmuş fotoları biryerlerde paylaştın mı? şuan piyasada olan MSI,Asus,HP ve bilmum marka çakmasını yapmışlar...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri