S7 315 2DP firmware güncelleme yardim

bektasari

Üye
merhaba.elimde eğitim için aldiğim 6ES7 315-2AG10-0AB0 plc var.v2.0 da.laptopa win 10 ile tia v13 pro yukledim .cpu listesinde v2.6 var.dolayisyla program boklarini okuyamiyorum.firmware 2.6 yapmam lazim ama hafiza karti 64 kb.siemensin sitesindede min 4mb kart gerekli diyor veya min step7 v5.3.ama step7 v5.3 te yukseltmekte .view accesible nodes tan plcti bulduktan sonra plc menusunden update firmware seciyorum.ama siemensin sitesinden indirdigim firmware dosyalarini plc kabul etmedi diyor yukleyemiyorum.siemensin sitesindeki firmware update yardimindaki ekran goruntusunde hardware firmware ve boot loader versiyonlari yaziyor ama bende boot loader gorunmuyor.yardimci olacak arkadaslar varmi acaba .hafiza karti almadan pcden firmware update nasil yaparim.update dosyasida var elimde .

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri