S7-1200 program klonlama

merhaba arkadaslar ,
tia portsuz s7-1200 programi kopyalanip baska bir plcye yuklenebilirmi.yardimci olurmusunuz cok acill.
asil sorunum isyerindeki plcnin girisleri voltaj yemis ,plc calisiyor ama sacmaliyor.bunun icin yeni bir plc aldim.fakat programi cekmem gerekiyor... en kisa surede yardimci olacak arkadas varmi ...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba arkadaslar ,
tia portsuz s7-1200 programi kopyalanip baska bir plcye yuklenebilirmi.yardimci olurmusunuz cok acill.
asil sorunum isyerindeki plcnin girisleri voltaj yemis ,plc calisiyor ama sacmaliyor.bunun icin yeni bir plc aldim.fakat programi cekmem gerekiyor... en kisa surede yardimci olacak arkadas varmi ...
Söylediğin mümkün değil, tia lisanslı birprogram, başka bir pc ye kurarsın kreklersin ancak öyle, şöyle bir olumsuz durum var, yazılan programın versiyonu düşük sürümse örnek v13, yeni kurduğun tia v15 ile açamazsın, biraz uğraştırır.
Zaten tia 16gb civarında ağır bir program.

Söylediğin mümkün değil, tia lisanslı birprogram, başka bir pc ye kurarsın kreklersin ancak öyle, şöyle bir olumsuz durum var, yazılan programın versiyonu düşük sürümse örnek v13, yeni kurduğun tia v15 ile açamazsın, biraz uğraştırır.
Zaten tia 16gb civarında ağır bir program.
adam programı çekecem diyor ,gayet çekebilir configure edip başka plc ye yükleyebilir.

adam programı çekecem diyor ,gayet çekebilir configure edip başka plc ye yükleyebilir.

merhaba arkadaslar ,
tia portsuz s7-1200 programi kopyalanip, diyor ben yanlış anladım ozaman.

merhaba arkadaslar ,
tia portsuz s7-1200 programi kopyalanip, diyor ben yanlış anladım ozaman.
Ben o kısmı görmemişim arkadaş ti portsuz nasıl yapacak acaba :) ilginç ,bu arada özür dilerim o kısmı görmedim.

merhaba tia portla baglanip plc programi kopyalamaya calistim once baglanti sorunu yasadim versiyondan dolayi daha sonra versiyonu indirdim upload etmeye calistim fakat upload edemedim bir turlu upload butonu aktif olmadi daha sonra pc baglantisini cikarip plcyi makineye takdigimda bir turlu run konumuna gecmiyor.surekli sari isik yaniyor calisan plci calismaz oldu yardimci olabilecek varmi acaba...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri