Sürekli Çalışacak Ve Yetiştirilmek Üzere Eleman Alınacktır.

ŞERİF-58

Paylaşımcı üye
Firma Bilgileri

Firma Adı: STOR ELEKTRİK İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firma Tel - Fax:02164203276-77 / 02164203270

Firma Web Adresi: www.storelektrik.com

Şehir / Ülke :İstanbul / Türkiye

Firma Yetkilisi:Şerif YILDIZ / Hüseyin POLAT

Alınacak Personel Sayısı: 4 - 6

Alınacak Personel Özelliği : Elektrik usta / kalfalar / elektrik teknisyeni ve yetiştirilmek üzere elemanlar alınacaktır. Ataşehir , y.dudullu , tavukçuyolu , kayışdağı , içerenköy . imes - modoko civarında oturanlar ve araç kullanabilen şoförlüğü olan şehirdışı ve gece çalışma engeli olmayanlar tercihte öncelikli olacaktır.

yol - yemek - sigorta - prim ve süreklilik tabiiki işine sahip çıkana işyeride sahip çıkar

firma e-mail adresleri : [email protected] --- [email protected] ( not firmamız isim benzerliğinden dolayı adını stor elektrik olarak değiştirmiştir.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Işyeri araçları mevcuttur işlere bu araçlarla gidilmekte ve araç kullanmasını bilen personele araç verilir.

maaş olarak ne vermeyi düşünüyorsunuz.tecrübeli ve işine sahip çıkan birine

1300 - 1600 tl arası primler ile olur.

usta - kalfa ve çırak aranıyor . şu an için mühendis ihtiyacı yok ama gelenede kapımız açık görüşebiliriz.

arkadaşlar eleman sorununu çözemedim ihtiyacım devam ediyor . en son 3 kişi aldım yüksekokul mezunu adam kontaktörü bilmiyor ve ertesi gün işe gelmedi . bana acil olarak 4 - 5 kişi usta - kalfa elemanlar gerekli

millet yata yata para kazanmanın derdinde. Kolay gelsin

millet yata yata para kazanmanın derdinde. Kolay gelsin
bize yatmak değil çalışmak gerek . yatanın yarını ya garanti yada umudu yok . bizim yarınımız garanti değil ama umudumuzuda tüketmedik . biz atamızdan çalışmayı savaşmayı öğrendik .

çalışan kazanır kazanmak isteyene işim var . osmanlı çalıştı cihana hükmetti biz yatıyoruz tembellik yapıyoruz bir avuç toprağa hükmedemiyoruz . biz o ecdadın torunları olamayız !!!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne garip değil mi ondan sonra da insanımız iş yok diye yakınır her yer tecrübe istiyor derle doğru ama aza kanaat etmeyende çoğu bulamaz arkadaşlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri