Routerıma spindle tavsiyesi

Merhabalar 1.5 kw spindle almak istiyorum. Forza nın sarı kasa güzel görünüyor. Fakat arel hertz forza arasında yorum yapabilecek deneyimli arkadaşlarımız varmı tavsiye verebilir misiniz?

Spindle renkle seçilmez :) Forza markasını bilmiyorum ama ben hertz tercih ediyorum genelde

Ben de Hertz kullanıyorum. 2.2 kw lık. Aynı güçte arel markasını bir arkadaşım kullanıyor. Performans anlamında kesin bir şey diyemeyeceğim ama gürültü anlamında Hertz çok az ses çıkarıyor. Elektrik süpürgesinden az mesela :)

Daha az ses çıkartmasını istiyorsanız mile bağlı fanı sökün yerine harici çalışan salyangoz fan koyun ses baya azalacaktır.

Mile bağlı fanı sökmek kolay değil. Kırabilirsiniz. Dİkkat

Bende de hertz var. Forza veya arel hic kullanmadim. Daha iyidir veya kotudur bir sey diyemem. Ben ilk seferinde hertz aldim ve memnun kaldim. Sonrasinda ne kadar cnc yaptiysam hepsinde hertz kullandim.

Bende de hertz var. Forza veya arel hic kullanmadim. Daha iyidir veya kotudur bir sey diyemem. Ben ilk seferinde hertz aldim ve memnun kaldim. Sonrasinda ne kadar cnc yaptiysam hepsinde hertz kullandim.
bilader sert ahşap için 22 k devir istiyormuş spindle ,hertz markada en fazla 18 k devir var sen ne işliyorsun aliminyum veya ahşapta kaç devir işliyorsun sorun çıkıyormu muhtemelen 18 k devirde kesici uç erken körelir veya işe göre kırılır durum nedir sende?

Ahsapta devir arttikca malzemeyi yakarsin. Uygun devre uygun dalma uygun uc ve uygun hizla hepsini islersin.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri