role termik bağlantısı yardım

u_fuk

Üye
Merhabalar

Eski beyaz role termiğim bozuldu yeni başka bir model role termik aldım (role ve termik ayrı bir şekilde Eski Beyaz olan role termik bağlantım da termiğe siyah kablo , N kısmına elektrik olmayan mavi kablo ( 3 adet mavi kablo) L kısmına ise elektirik olan Kahve kablo takıyordum ( 3 adet kahve Kablo ) Yeni resimdeki Termiğe yine siyah kabloyu takıyorum 4 lü rolede ise 3 mavi kabloyu birleştirim 1 nolu yere bağladım fakat kahverengi kabloları kaç numaraya takacam bulamadım

Sadece Role kısmını vermeniz yeterli termik parçası ayrı o siyah kablo (role de ise 1 numaraya mavi kabloları bağlamak yeterli dedi usta kahverengini bağlama yeni model dedi fakat devreye eletrik vermeden devre tamamlanmıyor elektirik olan kabloyu kaça bağlamam gerekşyor 1 in karşısında olann 4 e mi yoksa 2 nin karşı olan 3 e mi (Resimde sadece 2 -3 yazıları okunuyor 2 nin altında 1 yazısı var 3 ün altında ise 4 nolu yazı var

Tşk.ler.

Beyaz role termik eski olan kahve olan role yeni bağlantı yapacak olduğum

01-03-31150432-b.jpg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sorunu çözebildin mi ayni sıkıntıyı bende yaşiyorum ?

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri