RGB fan hızı ayarlama sorunu

prisonerb

Üye
Katılım
13 Mar 2018
Mesajlar
1
Puanları
1
Yaş
32
Çinden 6'lı RGB fan siparişi verdim linki de alttadır.
6 lı RGB fan LİNK
sorunum şu ki bu fanların hızlarını ayarlayamıyorum. Çok yavaş dönüyolar neredeyse hava sirkülasyonu olmuyor ve arada bir arttırmak istiyorum.

Ürünün resimlerinden de görebileceğiniz gibi "controller" adında bir kart var ve bütün fan kablolaru bu karta bağlanıyor. Sonra bu kart direk PSU ya bağlanıyor. Yani programla fln görünmüyor bu fanların hızı.

1-Ben bu fanların hızlarını nasıl arttırabilirim?
2-Fan speed panele bağlayıp hızını arttırıp tekrar bu control panele bağlasam fanlar son ayarladığım hızda çalışmaya devam eder mi?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar
 
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Görünen durum şu.

Bu fanlar kontroller e bağlı. Kontrolcünün bir kumandası var. Bu kumandadan da bu devir kontrolü sağlanıyor. Sizin bunu pc den komut alacak şekilde ayarlayabileceğinizi sanmıyorum.
 
HTB1bT2ClwDD8KJjy0Fdq6AjvXXaf.jpg

S+'ya bas hızlansın...
 
maximum da dönüyorsa daha hızlanması mümkün değil ama motoru mosifiye edersen ki motoeun sargıları değiştiemek demek yeni sürücü devre ile daha hızlı döner.
 
Bende niye linke ulaşamadım diyorum. Forumun bug'ı yine bulmuş bizi. Kardeşim kilitleyin şu konuları 15 gün sonra, yıllar sonra atlamayalım üstüne :)
 

Forum istatistikleri

Konular
126,683
Mesajlar
904,644
Kullanıcılar
447,485
Son üye
kemal ufuk mit

Yeni konular

Geri
Üst