Rf modulator sorunu

ishak adam

Üye
Herkese iyi forumlar
Elimde scart girisi bile olmayan eski bi tv var 30 kanalli sony, kablo tvden goruntu almak icin rf modulator satin aldim scart girislerini tv uydu girisi ve elektrige taktim
Ancak goruntuyu alamiyorum ara ara cok kisa sure icin goruntu gelsede sonra gidiyor genelde karincali bir ekran var siyah beyaz
Modulatorde mi sorun var yoksa frekans felan mi ayarlamak gerekir modulatorun saginda solunda ayar yapilabilcek bir tus yok
Tv de bayaa eski otomatik arama felan yapiyorum ama cikmiyor
Neler yapilabilir? tesekkurler

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    446.6 KB · Görüntüleme: 16
  • image.jpg
    image.jpg
    364.6 KB · Görüntüleme: 17
Yayın yapılan frekans önemli topraklama önemli kablonun uzunluğu ve hasar derecesi rf modülatörden ayarlanıyor frekans yeni gördüm tv de renk ayarı var colored yazan pot
Manual program ayarlamada varmış düğmede yazıyor av çıkışı yok mu birde ?

Av yok televizyonun arkasinda sadece uydu kablosu cikisi var

Av yok televizyonun arkasinda sadece uydu kablosu cikisi var
Anten girişinden neyi izlemek istiyorsunuz bende mesala çok eski bir TV var RF modulatör almıştım dışı plastikten hiç verim alamadım sonra aynı yere gittim çalışmadığını söyledim adam sağolsun kocaman dışı metal den bir RF modulatör vermiş ti DVD oynatıcı bağladım VHF de görüntüyü aldım ayna gibi. sonra merak edip PlayStation 2 yi bağlamıştım bakalım görüntü geleck mi diye bulanıktı. RF modulatör kaliteli olacak birde yayın almak istediğiniz cihaz basit birşey olursa çalışmasi lazım teknik olarak kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri