Regülatör

abcabc00

Üye
Merhabalar. Konuyu daha önce de sormuştum. Tam olarak soru işaretlerini gideremediğimden tekrar yazıyorum kusura bakmayın.
Müstakil evde cihaz çalıştırdıkça voltaj düşüşü yaşıyorum. Tüm cihazları çalıştırdığım (ısı pompası, fırın 2 buzdolabı, fön makinası, süpürge vs.) da 170' e kadar ölçtüm. Regülatör alacağım. Servo tip işimi görür mü? Ayrıca kullandığınız marka var mı Delta düşünüyorum.
Teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar. Konuyu daha önce de sormuştum. Tam olarak soru işaretlerini gideremediğimden tekrar yazıyorum kusura bakmayın.
Müstakil evde cihaz çalıştırdıkça voltaj düşüşü yaşıyorum. Tüm cihazları çalıştırdığım (ısı pompası, fırın 2 buzdolabı, fön makinası, süpürge vs.) da 170' e kadar ölçtüm. Regülatör alacağım. Servo tip işimi görür mü? Ayrıca kullandığınız marka var mı Delta düşünüyorum.
Teşekkürler.
Yapacağınız şey en son yapılması gereken . İlk önce bina girişinden de bu ölçülen gerilimi teyit etmeniz . Eğer durum böyleyse dağıtım şirketine şikayette bulunun . Ölçümleri de tecrübeli bir elektrikçi yapsın. Önceki konunuzda da aynı cevapları vermiştik.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri