rapid share sorunu yardım!

FFG55

Üye
arkadaşlar benim sorunum rapid sharedan sürekli error hatası almam.herhangi bir linke tıkladığımda sürekli error veriyor hiçbirşey indiremiyorum.belirli bir kotası var biliyorum günde bir defa indirmeye kalksam bile aynı hatayı veriyor.Error
The file could not be found. Please check the download link.
belki 10 tane ayrı dosya denedim hepsindemi link kırık çıldırmak üzereyim yardımlarınızı bekliyorum.

çalıştığınız veya bulunduğunuz yer şirket veya resmi kurumsa bu hata mesajını alırsın
ikinci bir durum eğer ard arda indirim yapmış iseniz buru durumla karşılaşırsınız

dns numaralarını değiştirmeyi dene... olmadı "hide ip" tarzı programlar var..onlar derdini çözecektir.

modemı aç kapa duzelır

Aynı IP'den sürekli doenload'a karşı bloklanıyor olabilirsiniz. Yada şirket içinden kullanıyorsanız firewall blokluyor olabiliri. Aynı yerdeki diğer makinelerden deneyebilirsiniz.

Arkadışın dediği gibi, ev kullanıcısıysanız modemi açıp kapatmak IP adresinizi yenileyeceğinden, çözüm olabilir.

Saygılar...

bence de modeminde bir sorun var gibi görünüyor. modemi resetleyip tekrar kurmak problemi çözebilir.

belkide düşük bir olasılıkda olsa bozuk linlere denk gelmişsindir.. kora sorunu olsa indirme sayısına ulaştınız şu kadar dakika bekleyin hatası gelirdi. senin hatan linkin bozuk olduğunu gösteriyor.. forumda enson atılan linllerden birini dene derim.. eskiler çalışmıyor olabilir..
kolay gelsin..

bence geçmişi temizle düzelir ...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri