ccs ile hızlı çizgi izleyen projeşi sorunu yardım edermişiniz

gokmenn

Üye
[h=2]
icon5.png
hızlı çizgi izleyen robot ta ne sorunu var[/h]
:confused:sizlere bi sorum olacak ustalar c de hızlı çizgi izleyen robot kontrol yazılımı yazmak istiyorum ama kodu c de yazdıktan sonra derlerken hata felan vermiyo sade ekranda derlerken çıkan kutu cıkıyo ekranda sürekli kalıyor başka proje açıp deniyorum sonuç değişmiyor
yapılan hataları göstermiyor

x basınca da

file not found

daha önceden yaptığım projelerde deniyorum sorun yok
bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Merhaba.Sonradan derleyicinin farklı versiyonunu mu yüklediniz? Programı kaldırıp yeniden kurarsanız sorun çözülür sanırım.

ekran görüntüsü koyarsan bir şey anlayabiliriz. böyle çok genel olmuş.

usta ustanın dediği gibi sürüm de hata var mış heralde tekrar eski sürümü yükledim yinede çok teşekkür ederim ilgilendiğin için saol

usta ustanın dediği gibi sürüm de hata var mış heralde tekrar eski sürümü yükledim yinede çok teşekkür ederim ilgilendiğin için saol

Aslında eski sürümü yüklemenize gerek yoktu. Bu sorunun nedeni eski dosyalarla yeni üretilen dosyaların çakışmasıdır.Eski sürüm ile oluşturduğunuz dosyaları (C kaynak kodu hariç) tamamen silin. Böylelikle kaynak kodunu yeniden derleyebilirsiniz.Ya da derlemeyi farklı bir klasörde gerçekleştirin.
Sanırım bunu başta belirtmem gerekirdi,dalgınlığıma gelmiş.

Aslında eski sürümü yüklemenize gerek yoktu. Bu sorunun nedeni eski dosyalarla yeni üretilen dosyaların çakışmasıdır.Eski sürüm ile oluşturduğunuz dosyaları (C kaynak kodu hariç) tamamen silin. Böylelikle kaynak kodunu yeniden derleyebilirsiniz.Ya da derlemeyi farklı bir klasörde gerçekleştirin.
Sanırım bunu başta belirtmem gerekirdi,dalgınlığıma gelmiş.

hocam eski kodları derlerken sorun yoktu ki yeni kodu derlerken di sorun bu sürümde işimi görüyo

Forum istatistikleri

Konular
128,104
Kullanıcılar
449,805
Son üye
berkayk304

Yeni konular

Geri