pt-100 seçimi

arkadaşlar elimizde kazanlar üzerinde kullanıdığımız pt100 sensörler ve bunları okuyan enda etc 4420 dijital göstergeler kullanmaktayız.pt 100 ler den bazıları bozulduğu için sistemi kullanamıyoruz pt 100 öneriniz varsa uygun fiyatlı paylaşırsanız çok sevinirim.çalışma sıcaklığı 0-150 derece asite dayanıklı kafaiçi transmiterli tip.

Ordel marka pt100 kullan. Bunlar yerli malı. Ben yıllardan beri kullanıyorum. Bir tane bile bozulmadı. Tipini iyi seç yoksa sık sık sorunla karşılaşabilirsin

Pt 100 tek model diye biliyorum kullanılacak alana göre seçimmi yapılması gerekiyor ?

pt100 tek model fakat bunlarında çalıştığı yerlere göre asite dayanıklı,seramik kaplı ve şekil olarakta değişik tipleri bulunmakta..

geçenlerde bize ordel marka kafa tipi çevirici geldi .kablosu ve programınıda göndermişler.istediğin skalaya ayarlabiliyorsun .istediğin tip t/c seç. online olarak laptoptan tan sıcaklıgını gör. bayağı kullanışlı. tavsiye ederim ...

Tetcis firması ile görüşebilirsiniz. Sanırım özel yapım bişeyler önerebilirler...

ordel istediğiniz gibi pt 100 yaptırabilirsiniz. serdar beyle görüşün her konuda yardımcı oluyor gerçekten

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri